Skocz do zawartości

Xiaomi MI8 Explorer Edition za 2500zł


rock'n'rolla

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

@PurpleHaze

Brak możliwości ponownego zablokowania BL'ra w chińskiej wersji jest wiadomy od dłuższego czasu.

Ja to wiem, ty to wiesz. Pytanie czy zieloony w temacie klient bedzie to wiedzial? Bo nie ma nigdzie w aukcji o tym ani slowa. Ktos kto bedzie chcial wgrac system zgodnie z zaleceniami producenta i ucegli telefon i co? Sorry gwarancja nie obejmuje. 
Do tego ktos kto wezmie ten tel na fvat w celu odliczenia, pozbawia sie rekojmi, czyli zostanie z klockiem w rece, bo gwarancja producenta nic nie znaczy w tym wypadku.
Juz pomijam to, ze z opisu wynika ze telefon sprzedawany jest z chinskim softem, jezyk angielski/chinski. 

Szczerze mowiac, to wolalbym juz zamowic z GB lekko taniej z wysylka bez VAT, bo przynajmniej przez te pol roku paypal dba o klienta.
Tutaj to jest tyle obostrzen i kombinacji, ze praktycznie jakakolwiek pomoc sprzedawcy w razie W jest wykluczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rock'n'rolla napisał:

To nie jest temat co by wolał PurpleHaze.

Ale tu nie chodzi co ja bym wolal, tylko na co zwrocilem uwage przy tej i innych tego typu aukcjach. Jak widze wpis gwarancja producenta w przypadku xiaomi, to od razu zapala sie lampka,  ze tej gwarancji po prostu nie ma. No bo jak sobie to niby wyobrazasz? Skoro kupujesz od 2 albo i 3 w kolejnosci posrednika.

Dodajac sobie kolejne ciekawe punkty z regulaminu tego sprzedawcy, wychodzi mi na to, ze nie jest on po prostu godny zaufania. Pomijanie dosc waznych aspektow, lub formulowanie regulaminu tak a nie inaczej, byleby tylko sprzedac, to jest dosc niefajna praktyka.
No chyba, ze kolega patrzy tylko na cene, a reszte przyslowiowo "jebal pies". To wtedy jak najbardziej, nic tylko kupowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Ja nie pytam co to za firma. Zastanawiam się, czy faktycznie Mi Center wie o tym, że ma z nimi umowę...

https://miuipolska.pl/instalacja-softu-xiaomi-eu-dla-telefonow-z-iltrade/

Czyli jakieś umowy z Iltrade mają, co więcej, kupowałem u nich, mam dokumenty z potwierdzeniem 24msc gwarancji w MiCenter :).

2 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Jak widze wpis gwarancja producenta w przypadku xiaomi, to od razu zapala sie lampka,  ze tej gwarancji po prostu nie ma. No bo jak sobie to niby wyobrazasz?

Masz rok gwarancji, gdzie sprzedawca wyśle albo do pośrednika swojego, albo do Xiaomi (zależnie od tego co to za pośrednik), ale zamawiając na terenie Polski i tak masz 24msc rękojmi, więc co za różnica gdzie jest gw? Też nie ma się co dziwić, że nie przyjmują uwalenia poprzez blokady BL, bo samo Xiaomi tego na GW nie naprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...