Maniuset

Xiaomi mi a2 lite double tap to wake

Recommended Posts

Witam. Chciałbym wyłączyć funkcję tap to wake. Polega ona na wybudzeniu zablokowanego telefonu. Przeszkadza mi bo w kieszeni potrafi mi się wzbudzić i odpala różne rzeczy w tym połączenia alarmowe. Wiem że kolega który kupił w xcomie a2 lite ma to wyłączone ale ja za Chiny nie mogę tego znaleźć, a i on nie wie gdzie to jest. Proszę o pomoc.

Edited by Maniuset

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straszną lipę lipę odwaliło xiaomi. Są dwie wersje a2 l. W jednej ttw działa i nie można wyłączyć, w drugiej nie działa i nie można włączyć. Jedyne co to trzeba czekać i mieć nadzieję że w jakiejś aktualizacji to naprawia. Ja rozumiem że jest to telefon z niższej półki ale kupując swój pierwszy xiaomi liczyłem jednak na więcej podstawowych funkcji . Podobna sytuacja jest z brakiem możliwości ustawienia głównej karty na ekranie. Ehhh. Liczę że góra wysłucha licznych proźb od klientów i poprawi takie rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie d2tw było swego czasu zarezerwowane dla Lg i Asusa. Xiaomi w Miui również umieszcza tę opcję(nie wszystkie modele). Do innych modeli potrzebny był/jest zmodyfikowany kernel.

Prawdopodobnie macie ten sam kernel, który jest w 6 pro i stąd takie szopki.

Gdybyś miał root można zapewne wyłączyć.

Edited by dzidexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no, to jest skandal, że telefon notorycznie mi się włącza w kieszeni i włącza lub wyłącza różne funkcje, a nawet dzwoni sam na 112, pomimo, że klawiatura jest zablokowana. Telefon mam od roku i gdybym wiedział, że codziennie będę miał takie problemy z tym modelem, to bym go nie kupił. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now