Skocz do zawartości

Xiaomi mi a2 lite double tap to wake


Maniuset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wyłączyć funkcję tap to wake. Polega ona na wybudzeniu zablokowanego telefonu. Przeszkadza mi bo w kieszeni potrafi mi się wzbudzić i odpala różne rzeczy w tym połączenia alarmowe. Wiem że kolega który kupił w xcomie a2 lite ma to wyłączone ale ja za Chiny nie mogę tego znaleźć, a i on nie wie gdzie to jest. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Maniuset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszną lipę lipę odwaliło xiaomi. Są dwie wersje a2 l. W jednej ttw działa i nie można wyłączyć, w drugiej nie działa i nie można włączyć. Jedyne co to trzeba czekać i mieć nadzieję że w jakiejś aktualizacji to naprawia. Ja rozumiem że jest to telefon z niższej półki ale kupując swój pierwszy xiaomi liczyłem jednak na więcej podstawowych funkcji . Podobna sytuacja jest z brakiem możliwości ustawienia głównej karty na ekranie. Ehhh. Liczę że góra wysłucha licznych proźb od klientów i poprawi takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie no, to jest skandal, że telefon notorycznie mi się włącza w kieszeni i włącza lub wyłącza różne funkcje, a nawet dzwoni sam na 112, pomimo, że klawiatura jest zablokowana. Telefon mam od roku i gdybym wiedział, że codziennie będę miał takie problemy z tym modelem, to bym go nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...