Skocz do zawartości

Mi 9 nadchodzi...


JamCiTo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo OP7 popsuje się , a MI9 nie.

 

Skąd info o awaryjnosci oneplusow? Mało tego, skąd info o bezawaryjnosci mi9 ;p Jedyne co wiem, to kilka op6 samoczynnie pękły z tyłu.

 

Wiem, ze w xiaomi jest dobrze, choc mieli wpadki, z resztą jak wszyscy inni. W mi8 wyświetlacz, miałem redmi pro to autofocus padł, puchły baterie w różnych modelach, koledze w mi note 3 wybuchła bateria aż dziura w szkle tylnym i case powstała (powinien aferę zrobić jak z note 7 Samsunga, tylko jak? XD), padające porty micro USB i pewnie jeszcze inne rzeczy.

 

Wytapatalkowane z MI 8 SE

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikąd, tak sobie piszę. Napisałeś miażdży to ja piszę, że Xiaomi się nie psuje. Bo tylko do tego słowa się przyczepiłem. Miażdży, czyli przewaga jest wielka, a tak naprawdę jest minimalna. 
To już raczej trochę kwestia indywidualna czy trochę czy miażdży. Dla mnie miażdży głównie ze względu na brak nocza i pojemną baterię, której xiaomi z jakiegoś powodu nie chciało wsadzić w mi9 a w mix 3 5g chciało :) od dawna szukam smartfonu z linii flagowej lub prawie flagowej, którego w końcu nie będę musiał codziennie ładować. No i na pewno będzie miał ois.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że telefon już jest w sprzedaży, a nawet co niektórzy już go mają, to temat zamykam, a niedługo pojawi się odpowiedni dział do dyskusji.

 

Dla wszystkich niecierpliwych taki mały news: Dział pojawi się razem z naszym softem(najszybciej piątek). Do tego czasu proszę się wstrzymać od zakładania tematów nt. Mi9 byle gdzie...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...