Skocz do zawartości

Mi 9 nadchodzi...


JamCiTo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądałem flash mobzilli z targów o mi9 i mix3 5g. Popatrzcie się, cudowny rozrost baterii w mix3 do 3800mah. Był hejt na mały akumulator i dziwnym trafem jakoś udało się zmieścić już sensownych rozmiarów. A tak dużo osób pisało, że przecież jak smartfon już zrobili to tak ma być, wszystko poupychane i nie da się większego. Cudowne uzdrowienie normalnie. Teraz ten telefon nabrał sensu, bo już ma fajną baterie z oszczędnym 7nm procesorem :D
Jednak Xiaomi cos tam wyciąga wnioski ale nie do końca bo przecież w mi9 też mógł się taki zmieścić, a w mi9se chociaż taki jak w mi note 3.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim Mi8 zostanę do premiery Mi10, może będzie jakaś rewolucja:D a jak nie, to mam nadzieję wytrzyma do Mi11 i wtedy będzie sztosik. Bardzo polubiłem markę. Miałem Redmi 5 Plus, Redmi 4A i teraz Mi8, które mnie naprawdę zaskoczyło jak za taką cenę. Miałem w rękach s9+, które zakupił kolega. Naprawdę bardzo fajny smartfon, ale Mi8 w niczym mu nie ustępuje. Brakuje mi trochę iR i jacka 3.5mm, ale już się przyzwyczaiłem. Bateria mogłaby być lepsza, bo w porównaniu do Redmi 5 plus jest słabiej, ale tragedii nie ma i da się przeżyć. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Voltron napisał:

Jednak Xiaomi cos tam wyciąga wnioski ale nie do końca

Wyciąga ale z ogromnym opóźnieniem. Aparaty w końcu ogarnęli, ale modem dalej ucięty, audio dalej ucięte (Mi 8 posiada DAC 24 bitowy ale MIUI go nie używa, bo nie), L1 nie ma w Netflix i tym podobne. Wiadomo, niska cena się skądś bierze, ale... Czy nadal jest niska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąga ale z ogromnym opóźnieniem. Aparaty w końcu ogarnęli, ale modem dalej ucięty, audio dalej ucięte (Mi 8 posiada DAC 24 bitowy ale MIUI go nie używa, bo nie), L1 nie ma w Netflix i tym podobne. Wiadomo, niska cena się skądś bierze, ale... Czy nadal jest niska? 


Podobno znowu coś walą w ch... z aparatami. Także średnio.

To powiększenie baterii w mix3 to plus i przyznanie się do błędu bo raz ze hejt, a dwa ze magic 2 ma większą baterie no i strzał w kolano bo przyznali się do błędu jednocześnie popełniając ten błąd znów w mi9 i mi9se.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voltron napisał:

Podobno znowu coś walą w ch... z aparatami. Także średnio.

Według niektórych stron to Mi 9 ma gorszy aparat od Mi 8. Zobaczymy czy soft to poprawi. 

Bateria spoko, ale to kropla w morzu potrzeb. Realne potrzeby to lepsza agregacja w EU, lepsze audio (a przynajmniej wykorzystanie tego co daje Snap, skoro odtwarzacze muzyki potrafią to obejść, to dlaczego MIUI nie ogarnia?) itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Razor65 napisał:

To raczej jakiś wałek. W nazwie "Global", a poniżej "Firmware: Original EN/CHN". Dodatkowo jako gift "USB OTG Cable + EU Adapter". No i jeszcze wersja 8/128 w cenie zbliżonej do 6/64...

To jest poważny sklep :] Pirzu nawet stamtąd zamawia telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim świetle to RN4 dobre zdjęcia zrobi... Mam mieszane uczucia, bo na niektórych porównaniach w sieci faktycznie zdjęcia z Mi8 lepiej w paru ujęciach wyglądają.

Realny test fotek i faktyczny SOT zdecydują w moim przypadku czy Mi9 wyladuje w łapkach. BTW na FB przebąkują, że ABC nie zedrze zbyt dużo i ma być 2000-2200 za podstawową wersję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Boże... Gwoździe do trumny sobie wbijają. Kiedy wymyśla coś oryginalnego? Oszustwa przy aparacie, promowanie note 7 jako super wytrzymałego i wiele innych. Raczej na 100% mnie już przekonali, że kolejnym telefonem będzie OnePlus.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Nie żeby coś, ale niby im na forum ludzie płakali, że tego chcą, więc dali xD

Mi też się podoba łezka z OP6T, ta z Mi 9 to jakiś żart, więc fajnie, ale... No żeby programowo to maskować to wywołuje u mnie śmiech :D Samsung to samo robi z serią S10, dają ciemne tapety na górze żeby dziurek nie było widać. 

Rok 2019 w smartfonach jest strasznie zabawny. Zamiast walczyć na wydajność czy soft, wsparcie, to walczymy na notche :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i fizycznie dostawę mają planowaną dopiero pod koniec marca. 

edit.

Zamówiłem xD z płatnością przy odbiorze. Jeśli na amazonie.de nie pojawi się wcześniej to będę czekał, a jak się pojawi to anuluję i zamówię z amazona. Cena finalna 2259 z jakimś kodem rabatowym "tlusty-kod-rabatowy" -40pln za wersje 6/128. Darmowa dostawa kurierem.

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...