Skocz do zawartości

Mi 9 nadchodzi...


JamCiTo

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wygląda nawet bardziej na wycięcie, niż na łezkę.

2 godziny temu, galakty napisał:

IR tylko podświetla, nie skanuje z tego co się orientuję

w podstawowej Mi8 tak, w Mi8 EE jest ten cały ich 3DFaceCheck, nie mam pojęcia jak to dokładnie działa, nie wczytywałem się za bardzo.

2 godziny temu, JamCiTo napisał:

maksie3 jak dałem rozpoznawanie dzioba

Mix3 nie posiada 3DFaceCheck, tylko Mi8EE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stereo0 napisał:

Mi9 certyfikowany (podobno bo nie znam herbacianego xd https://www.tablety.pl/android/2019-01-29/xiaomi-mi-9-3c/ ). I wcale bym się nie obraził jakby tak wyglądał z tą łezkąXiaomi-Mi-9-800x445.jpg

Jak dla mnie to wygląda super. Jak ktoś napisał.. ciekawe czy to notch czy wycięcie w ekranie,co mało prawdopodobne, bo otwór byłby okrągły. Mam nadzieję,że zaimplementują nagrywanie w 4K-60fps ( Snap 855 uciągnie tę opcję bez problemu ).Co do zdjęć...skoro Mix 3 robił bardzo dobre, to ten fon może robić tylko lepsze ( najnowszy Sony IMX586 ). Myślę,że nikt tu się niczym w tej komórce nie rozczaruje ;-) Mi będzie brakowało ładowania bezprzewodowego- i tu nie rozumiem posunięcia Xiaomi . Mix 3 ma, a FLAGOWIEC MI 9  nie ma ?!

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Mix3 nie posiada 3DFaceCheck, tylko Mi8EE.

Tak tylko zaoftopię... 

Mi Max 3 jednak ma rozpoznanie dzioba. Fakt - nie jest 3D. Ale jest... Jak działa - pojęcia nie mam, jeżeli nie chce odblokować z foty, a kamerę ma jedną... 

Screenshot_2019-01-30-22-07-00-684_com.android.settings.png

 

Kurczaki, lepsza ta kropa niż schodek ;-)

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę poszukałem w plikach i jestem na prawie sto procent pewien, że "cepheus" (nazwa kodowa Mi9) będzie miał 1. waterdrop notch 2. czytnik linii papilarnych w ekranie 3. ładowanie bezprzewodowe 4. dużo plików go "widzi" więc zakładam że premiera jest raczej bliska.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Dzisiaj trochę poszukałem w plikach i jestem na prawie sto procent pewien, że "cepheus" (nazwa kodowa Mi9) będzie miał 1. waterdrop notch 2. czytnik linii papilarnych w ekranie 3. ładowanie bezprzewodowe 4. dużo plików go "widzi" więc zakładam że premiera jest raczej bliska.

Łezka, czytnik w ekranie i indukcja mnie ciekawi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voltron napisał:

Trochę zaspali chyba z waterdropem bo teraz modne sa dziury ;D

Wytapatalkowane z MI 8 SE
 

Sam nie wiem co bym wolał. Dziurka całkiem fajna, ale jednak wolę symetrię. Przy Xiaomi to pewnie i tak bez różnicy, bo powiadomień nie będzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz są dwa obozy plotkarzy. Jeden twierdzi, że będzie premiera 19 lutego, a drugi, że będzie dopiero po kwietniu bo teraz xiaomi ma dużo premier i między innymi w pierwszym kwartale obiecali mix 3 z 5g. 

 

Jutro jakieś ogłoszenie rano. Albo mi9 albo redmi 7 pro. Ciekawe https://www.gizmochina.com/2019/02/12/xiaomi-to-make-smartphone-related-announcement-tomorrow-morning/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi9 ma łezkę, tyle dobrego, już była o tym mowa, nie wsadzą 100% ekranu do serii Mi X, bo od tego jest Mix i to on będzie w ofercie Xiaomi pierwszym bezramkowcem. No i nie wiem co masz do slidera, mnie tam się Mix 3 podoba od tej strony. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie używają praktycznie przedniego aparatu. No i wolę już łezkę niż jakieś dziury w ekranie, czy pastylki, które wyłączają więcej ekranu, niż sama łezka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie jak w innych modelach, zwykły unlock bez podczerwieni, a może dadzą jeszcze jakąś wersję Pro/EE/SuperEdition czy coś, gdzie dadzą to swoje 3DFace, a może się ten unlock twarzą nie przyjął i rezygnują z tego? Gdzieś czytałem, że Apple wraca do fingerprinta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi9 w jakimś fikuśnym etui Xiaomi-Mi-9-launch-date-2-768x1365.jpg

Dodatkowo "druga" premiera mi9 odbędzie się 24 lutego w Barcelonie. Pierwsza w Chinach 20 lutego(w dniu pokazania Samsung S10). xiaomi-mi-9.jpg

Dodatkowo takie zdjęcia już są na necie. Z przodu taki trochę redmi 7, ale podoba mi się 

IMG_20190213_122828.jpg

IMG_20190213_122848.jpg

IMG_20190213_122908.jpg

IMG_20190213_122816.jpg

Screenshot_2019-02-13-12-31-29-994_com.android.chrome.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy... Z tych wszystkich zdjęć tylko 2 (ostatnie, zdjęcie plecków oraz zdjęcie softu) wygląda normalnie, cała reszta wygląda jak robiona pralką, a bądźmy szczerzy, aktualnie nawet fon za 400zł zrobi lepsze fotki niż to co dostaliśmy w przecieku tych zdjęć... Na wcześniejszych przeciekach ta łezka jakoś tak mniejsza była... no nic, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy wyciek to był chyba render z lipca tamtego roku xd zdjęcia brałem stąd https://www.gizmochina.com/2019/02/13/mi-9-live-images-specs-leak-6-4-waterdrop-notch-display-48mp-camera-dedicated-ai-assistant-button/

A, że mają kiepski system linków do zdjęć to musiałem robić zrzuty ekranu. Zresztą zwykle przecieki robione są ziemniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o to, że nie raz się okazywało, że przeciek dotyczył innego modelu. Kto wie? Moż eto nie Mi9, a ten cały "pro" Redmi, który ma być flagowcem w tej serii? Dlatego zaznaczyłem, że pożyjemy, zobaczymy, tak dziwny notch jest nie do końca tym, co można by pokazać aktualnie w serii Mi, co więcej, były przecieki z fotkami, gdzie ta łezka byłą sporo zgrabniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...