Skocz do zawartości

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna


p37b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jeden z kolegów z forum udostępnił mi trochę filmów nagranych na Mi8 Lite. Zaniepokoił mnie wyraźny focus hunting. Czy inni użytkownicy też mają ten problem?
Dziękuję!
Chyba przy nagrywaniu 1080p/60fps to występuje. Ciężko mi powiedzieć bo telefon mam jeden dzień dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Big00s napisał:
14 godzin temu, latet napisał:
 

Chyba przy nagrywaniu 1080p/60fps to występuje. Ciężko mi powiedzieć bo telefon mam jeden dzień dopiero.

Proszę o sprawdzenie w trybie 4K. A zwłaszcza pod Open Camera z włączoną stabilizację EIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z netem w Mi 8 Lite? Jak wchodzę w np. Messengera, to pokazuje się często "Oczekiwanie na sieć". Czasami zaskoczy od razu, ale bywa i tak, że dopiero jak wyłączę i ponownie włączę wifi/dane komórkowe, to dopiero załaduje się. Jak wejdę w przeglądarkę, to też czasami strony się nie ładują i muszę resetować wifi/dane.

Telefon kupiony w oficjalnym sklepie Xiaomi w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z netem w Mi 8 Lite? Jak wchodzę w np. Messengera, to pokazuje się często "Oczekiwanie na sieć". Czasami zaskoczy od razu, ale bywa i tak, że dopiero jak wyłączę i ponownie włączę wifi/dane komórkowe, to dopiero załaduje się. Jak wejdę w przeglądarkę, to też czasami strony się nie ładują i muszę resetować wifi/dane.
Telefon kupiony w oficjalnym sklepie Xiaomi w Polsce. 
Mam ten sam problem z Messengerem, ale "łapie neta" w 2-3 sek. Nie wpływa to w żaden sposób na działanie, ale rzeczywiście tak to wygląda.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pawel12 napisał:

Ma ktoś problem z netem w Mi 8 Lite? Jak wchodzę w np. Messengera, to pokazuje się często "Oczekiwanie na sieć". Czasami zaskoczy od razu, ale bywa i tak, że dopiero jak wyłączę i ponownie włączę wifi/dane komórkowe, to dopiero załaduje się. Jak wejdę w przeglądarkę, to też czasami strony się nie ładują i muszę resetować wifi/dane.

Telefon kupiony w oficjalnym sklepie Xiaomi w Polsce. 

To nie problem z netem ani fonem tylko samą aplikacją messenger.. Poczytaj komentarze pod aplikacja to się dowiesz, że tak każdy ma, zainstaluj z apk mirror starszą wersje i będzie problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lockerek napisał:

To nie problem z netem ani fonem tylko samą aplikacją messenger.. Poczytaj komentarze pod aplikacja to się dowiesz, że tak każdy ma, zainstaluj z apk mirror starszą wersje i będzie problem z głowy.

Też takie były moje pierwsze podejrzenia, ale skoro jak wchodzę w Chromea i mi się strony nie chcą wczytać, to nie jest to wina tylko messengera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 10:20, grzeg napisał:

Witam mógłbyś sprawdzić czy działa na tym modelu Fortnite? 

Hej, wpisując to w telefon z ustawieniami fabrycznymi  google play wyświetla komunikat " Aplikacja Fortnite battle royale programisty epic games nie jest dostępna w google play"

 

 

Właśnie wgrałem xiaomi.eu stable, jest program poczta, jest siatka 6x5. NA dev wywalało ciągle "aplikacja...przestała działać" w tym w ogóle nie dało się wejść w aktualizacje

Edytowane przez Neverbf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć czy aktualnie miui polska ma jakieś plusy nad global devem? bo jak jeszcze 3 tyg temu zainstalowałem to była porażka, z sotem, prędkością działania, płynnością; Zastanawiam się jak to teraz wygląda bo sam nie mam czasu się bawić i skakać po romach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mario1974 napisał:

Panowie który robi lepsze fotki lg g6 czy mi8 lite

https://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=3&idPhone1=9329&idPhone2=8466 Porównaj sobie surowe sample. Jak na moje w dobrym świetle Mi 8 lite radzi sobie ciut lepiej(zdjęcia nie są tak szczegółowe jak w G6, ale jakoś tak mniej szumu, chociaż żadnym ekspertem nie jestem), a w słabym jest porównywalnie (z  przewagą dla G6 jak na moje oko). W ostateczności, zawsze możesz kupić 8lite, wytestować przez te 14dni i zwrócić jakby było nie tak coś...

Przed chwilą, mezutelni napisał:

Zastanawiam się jak to teraz wygląda bo sam nie mam czasu się bawić i skakać po romach

To zostań na globalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mezutelni napisał:

Może ktoś powiedzieć czy aktualnie miui polska ma jakieś plusy nad global devem? bo jak jeszcze 3 tyg temu zainstalowałem to była porażka, z sotem, prędkością działania, płynnością; Zastanawiam się jak to teraz wygląda bo sam nie mam czasu się bawić i skakać po romach

przyłączam się do pytania - ja na pewno wolę .eu od globala, tylko jestem ciekaw jak się sprawuje obecna wersja - i tak czekam na unlock i na razie nie mam jak wypróbować, widziałem że 12.20 nie wyszło na Lite'a, jest 12.13 - już na Pie 9.0 - ktoś używa? wszystko działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z zacienionym ekranem po obu stronach notcha. Po ustawieniu motywu (jednego z dwóch :-) ) jest wszystko w porządku czyli podświetlenie jest równomierne na całym ekranie ale po skorzystaniu z jakiej kolwiek aplikacji ekran na wysokość notcha jest ciemniejszy i nie znalazłem innego sposobu na pozbycie się tego cienia jak ponowne zastosowanie motywu. Dość uciążliwe rozwiązanie. Ma ktoś inne?

 

Po aktualizacji do miui 10 problem przynajmniej na razie nie występuje.

Edytowane przez macel_x
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, macel_x napisał:

A ja mam problem z zacienionym ekranem po obu stronach notcha. Po ustawieniu motywu (jednego z dwóch :-) ) jest wszystko w porządku czyli podświetlenie jest równomierne na całym ekranie ale po skorzystaniu z jakiej kolwiek aplikacji ekran na wysokość notcha jest ciemniejszy

ja u siebie nic takiego nie stwierdziłem... motyw mam ustawiony "domyślny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie działa??

persist.camera.HAL3.enabled=1 

Przy okazji - który ROM wgrałeś ?? 8.12.13 ?? Wszystko w nim działa? Moje 360h mija za 3 dni i zastanawiam się którą wersję .eu wgrać.

 

13 godzin temu, macel_x napisał:

Wygląda to dokładnie tak

 

u mnie na global dev nic takiego nie ma - jaki masz soft? Robiłeś wipe'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...