Skocz do zawartości

Polskie TV na mi box


wisnia101

Rekomendowane odpowiedzi

Lista jest zapchana użytkownikami zapewne. Należy korzystać z klienta Tojelako.

Edit.
Klient zniknął z repozytorium. Jak ktoś ma zainstalowane i mu działa to niech nie usuwa.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matheusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2020 o 22:40, viader80 napisał:

EPG działa. Nie na wszytkich kanałach, ale na większości.
We wtyczce Tojelako Client należy ustawić strefę czasową Europa/London i podać ścieżkę do darmowego epg http://epg.ovh/pl.xml

Możesz rozwinąć temat? Ustawiam na Europa/London, Europe/London czy nawet Europe/Warsaw - nic to nie zmienia. EPG przesunięty o 2 godziny do przodu. Może jakieś screenshoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj prowadził wsparcia dla tej wtyczki, ponieważ ja tylko udostępniłem. Sam z tego nie korzystam i nie wiem jakie są zmiany i problemy z nią.
Dodatek został udostępniony przeze mnie także na innych stronach oraz na grupie fb. Zapoznajcie się z tematem i ewentualnie tam pytajcie. Są tam ludzie co z tego korzystają.

Nie wiem czy udostępnianie innych stron jest zgodne z regulaminem forum, ale zaryzykuje.

Nasza grupa fb o tematyce KODI - Kodi Dla Zabawy  (mnóstwo postów i komentarzy na temat tej tv)
Grupa fb o tematyce AndroidTV - LINK
Wątek o tej wtyczce na kodiwpigułce -
Tojelako Client

Edit.
Znalazłem też nowy adres wtyczek. Jest kilka wersji. Należy wybrać odpowiednią wersję, pobrać *.zip i zainstalować z pliku *.zip. DO TESTOWANIA.

https://kodibalkan.com/repo/pvr.client/

Edit 2

ddadsdad.JPG.5cb9c7a4e7b69a7a063f7992321c1304.JPG

Kolejny fork Stalker Clienta dla leniwych. (do testów)
PavooTv Client

pvr.pavootv.zip - windows
pvr.pavootvw686.zip - windows32
pvr.pavootva.zip - android
pvr.pavootva64.zip - android64
pvr.stalkerlinux.zip - linux

Pobieramy odpowiedni plik .zip dla naszego systemu, na którym mamy zainstalowane Kodi.
Instalujemy poprzez menu dodatki/ zainstaluj z pliku .zip. Po instalacji czekamy na załadowanie.
Kanały są dostępne pod zakładką Telewizja.

Kanały PL znajdują się na liście od pozycji 706 do 990, wychodzi 284 pozycje.

Jeśli chcemy wyodrębnić polskie kanały od pozostałych przechdzimy:
TELEWIZJA > KANAŁY > wysuwamy menu z lewej strony, wybieramy GRUPA > POLAND > ZATWIERDZAMY

Edytowane przez Matheusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Dnia 15.02.2020 o 10:32, Matheusz napisał:

Udało się wyciągnąć listę z tego klienta.
Wszystkie kanały:
https://drive.google.com/open?id=1qILnrnW6FMH6G3yH8FhR4X8evSn2kEOJ

Tylko polskie: Jako, że lista ma niecałe 300 pozycji znacząco przyśpieszyło jej ładowanie.
https://drive.google.com/open?id=1Yw_c_BHOiYsSHnAnBnHx6eljO6xiRoeK

Można też wywalić tego klienta i korzystać ze swojego ulubionego programu do IPTV.
Jako, że lista posiada kanały HD i Full HD osobno to EPG nie pojawia się przy każdym kanale.

@Matheusz Kolego, będziesz tak dobry i poprowadzisz mnie za rękę w tym? Kupiłem właśnie MiBoxa i poznaje takie zabawki jak Kodi. Ps. Jeśli dobrze rozumiem można też korzystać poza Kodi mając jakiś iptv na MiBoxie? Np. natywny?

 

@zoltan78 Kolego jeśli to był spam, to nie wiem co to jest dla Ciebie spam..... Dobrego!

Edytowane przez Corso
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Corso napisał:

@zoltan78 Kolego jeśli to był spam, to nie wiem co to jest dla Ciebie spam..... Dobrego!

Umiesz czytać ze zrozumieniem, sprawdź sobie szczegóły ostrzeżenia a się dowiesz. Ostrzeżenie dostałeś za łamanie regulaminu forum a dokładnie pkt 23.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2020 o 07:58, Matheusz napisał:

Nie będę tutaj prowadził wsparcia dla tej wtyczki, ponieważ ja tylko udostępniłem. Sam z tego nie korzystam i nie wiem jakie są zmiany i problemy z nią.
Dodatek został udostępniony przeze mnie także na innych stronach oraz na grupie fb. Zapoznajcie się z tematem i ewentualnie tam pytajcie. Są tam ludzie co z tego korzystają.

Nie wiem czy udostępnianie innych stron jest zgodne z regulaminem forum, ale zaryzykuje.

Nasza grupa fb o tematyce KODI - Kodi Dla Zabawy  (mnóstwo postów i komentarzy na temat tej tv)
Grupa fb o tematyce AndroidTV - LINK
Wątek o tej wtyczce na kodiwpigułce -
Tojelako Client

Edit.
Znalazłem też nowy adres wtyczek. Jest kilka wersji. Należy wybrać odpowiednią wersję, pobrać *.zip i zainstalować z pliku *.zip. DO TESTOWANIA.

https://kodibalkan.com/repo/pvr.client/

Edit 2

Kolejny fork Stalker Clienta dla leniwych. (do testów)
PavooTv Client

pvr.pavootv.zip - windows
pvr.pavootvw686.zip - windows32
pvr.pavootva.zip - android
pvr.pavootva64.zip - android64
pvr.stalkerlinux.zip - linux

Pobieramy odpowiedni plik .zip dla naszego systemu, na którym mamy zainstalowane Kodi.
Instalujemy poprzez menu dodatki/ zainstaluj z pliku .zip. Po instalacji czekamy na załadowanie.
Kanały są dostępne pod zakładką Telewizja.

Kanały PL znajdują się na liście od pozycji 706 do 990, wychodzi 284 pozycje.

Jeśli chcemy wyodrębnić polskie kanały od pozostałych przechdzimy:
TELEWIZJA > KANAŁY > wysuwamy menu z lewej strony, wybieramy GRUPA > POLAND > ZATWIERDZAMY

Co może być przyczyną nieudanego uwierzytelnienia podczas próby instalacji clienta.

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...