tomasznowak

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

Recommended Posts

było zapewniane, że poco dostanie android Q
Bo dostanie

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

No to chyba normalne że zeszłoroczny budżetowy flagowiec dostanie tegorocznego Andirida. Nie widzę w tym nic dziwnego. Śmiem twierdzić, że dostanie też kolejna wersję Androida która wyjdzie w 2020 roku.

No to chyba normalne że zeszłoroczny budżetowy flagowiec dostanie tegorocznego Andirida. Nie widzę w tym nic dziwnego. Śmiem twierdzić, że dostanie też kolejna wersję Androida która wyjdzie w 2020 roku.
To chyba najlepszy zeszłoroczny budzetowy flagowiec, który został wypuszczony w zeszłym roku

• Like 1

Honor Play też był spoko. Miał na pewno lepszy ekran, NFC i był wykonany bardziej premium. Ale moim zdaniem Poco lepsze default_wink.png

Mi w tym poście bardziej chodziło o to, że teoretycznie chętni mogą zgłosić się do bety, a nie o sam fakt, że będzie Android Q na Poco, bo to wiadomo już dawno

• Like 1

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Honor Play też był spoko. Miał na pewno lepszy ekran, NFC i był wykonany bardziej premium. Ale moim zdaniem Poco lepsze default_wink.png

W testach raczej zwracają uwagę że pocophone ma lepszy panel niż honor Play. Jeśli nie wpadło się na wycieki światła to i jasność i paletę RGB ma lepszą pocophone. Przesiadłem się na poco z HTC u11 który miał bardzo dobry panel super LCD i jakoś ten w pocophone mnie nie zraził.

Egzemplarz mojej córki ma nierównomiernie podświetlony ekran. Są spore wycieki światła przy dolnej bródce. Według mnie ekran Honora Play jest lepszy, ale jeśli chodzi o wydajność to Poco F1 jest numerem 1

Dlatego stwierdziłem że ma lepszy jeśli nie wpadło się na tą przypadłość.

Egzemplarz mojej córki ma nierównomiernie podświetlony ekran. Są spore wycieki światła przy dolnej bródce. Według mnie ekran Honora Play jest lepszy, ale jeśli chodzi o wydajność to Poco F1 jest numerem 1
O ile się orientuję z powodu tej wady możesz wymienić telefon....

Już widzę jak sklep GearBest mi to wymienia z powodu tej wady.

Już widzę jak sklep GearBest mi to wymienia z powodu tej wady.
A próbowałeś chociaż ?

Nie. Córce to nie przeszkadza, jest zadowolona z telefonu.

Nie. Córce to nie przeszkadza, jest zadowolona z telefonu.
Jak nie przeszkadza to okej

Soft 10.3.5.0 oficjalnie powrócił do OTA. Jeśli ktoś ma wersję sprzed wycofania i doświadcza buga z low speaker volume, to niestety jest zmuszony robić dirty flasha całego romu lub ewentualnie wrzucić go "na czysto"... Albo oczywiście czekać cierpliwie do kolejnego stable

Dnia 1.07.2019 o 11:06, piotrino napisał:

Jak nie przeszkadza to okej emoji6.png

Teraz zastanawiam się czy jej nie wymienić Poco F1 na Mi 9T. Wiem że wydajnościowo będzie gorszy, ale na duży plus wygląd i na pewno ekran. Telefon szczególnie w wersji czarnej prezentuje się moim zdaniem fenomenalnie.

Teraz zastanawiam się czy jej nie wymienić Poco F1 na Mi 9T. Wiem że wydajnościowo będzie gorszy, ale na duży plus wygląd i na pewno ekran. Telefon szczególnie w wersji czarnej prezentuje się moim zdaniem fenomenalnie.
też mam taki zamiar
  • Like 1

Myślę że warto poczekać. Ja z pocophone jestem zadowolony, ale już prawie ostatnio rwałem mate 20 w okazyjnej cenie. Amoled akurat nie jest dla mnie priorytetem. Choć wolał bym snapdragon zamiast kirina.

Pan Alvin z POCO pisze na Twitterze, że w następnym stable mamy spodziewać się głównie lipcowych łatek Androida (czyli pewnie wyjdzie jakoś w sierpniu), a w dalszej kolejności MIUI 11 i Androida Q w ciągu najbliższych miesięcy.

Czy to oznacza jeszcze w tym roku? Fajnie by było, ale coś wątpię:roll:

źródło

Edited by Frantik

hej, 

Mam pytanie, czy mogę bez problemu przejść z bety tygodniowej do wersji stabilnej, bez robienia flasha oraz roota. Czy to wystarczy zrobić sobie backup plików i wgrać z instalatora wersje stabilną?

1 godzinę temu, susa napisał:

hej, 

Mam pytanie, czy mogę bez problemu przejść z bety tygodniowej do wersji stabilnej, bez robienia flasha oraz roota. Czy to wystarczy zrobić sobie backup plików i wgrać z instalatora wersje stabilną?

Da się przejść z MIUI Global Stable na Global Dev bez odblokowania bootloadera? Zależy mi na poprawnym działaniu Google Pay.

9 godzin temu, whiro napisał:

Ściągasz dev. Wchodzisz do programu aktualizacji i dajesz , zainstaluj z pliku. Tyle.

Hm, okej fajnie, dzięki. Najlepszy sposób na przeniesienie danych? Jakaś apka? Zależy mi, żeby stracić jak najmniej danych, sesji w aplikacjach. Bo za pewne taki update robi wipa, prawda?

Tak. System jest czyszczony. Ja robiłem przejście od razu więc nie zależało mi na zachowaniu ustawień. W tym ci więc nie pomogę.