tomasznowak

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Dużo słabiej trzyma bateria? U mnie na razie ciężko powiedzieć po jednym ładowaniu. 
Widziałem że posiadacze mi 9 skarżyli się na nadmierne zużycie baterii, więc coś z tym jest miui 11.
Jakoś mega gorzej to nie, ale myślę że 1-1,5h sot krócej mi dziala. Dziwne jest też to że potrafi czasem w ciągu 15 minut używania zjeść nagle 10 % baterii a później zaczyna już w miarę normalnie ta bateria spada

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, kamil25k napisał:

Dziwne jest też to że potrafi czasem w ciągu 15 minut używania zjeść nagle 10 % baterii

Dziwne, ale u mnie na szczęście tego nie ma.

Zawsze miałem średnio ok 5-6h (przy użytkowniu do 20%).

Teraz po pierwszym ładowania na miui 11 i  zejściu do 15%  baterii to wyszedł sot 4h55min. 

Wiem że sot od wielu czynników zależy ale jestem ciekaw ile średnio u innych użytkowników wychodzi:wink:

U mnie na MIUI 11 jak na razie bateria trzyma wyśmienicie..... Ale to na razie pierwszy test

c20e0b68396ae5b4df985a7087534f60.jpg27d751bfefe346acaa829b35364d25d1.jpg

macie jakiś motyw zeby był tło powiadmien też było czarne ? bo wszystkie jakie sciagam z motywów maja białe tło 

okej już mam znalazłem tryb ciemny nie zauważyłem tego wczesniej 

Edited by TiToOo23

I u mnie bateria na duży plus 
Drugie moje podejście sprawdzenia baterii:
2b2434b6aae613990da7891bb9370d68.jpg80a1aa52b0ba768856e25890017f1430.jpg

[mention=38097]piotrino[/mention] nie wiem jak to robisz ale wynik imponujący. Mój wynik to 1d 16h i sot  6h 20min (100->20% bateri)
Kwestia korzystania z telefonu. Na bank jak bym cały czas oglądał filmy na YouTube z telefonu, to na pewno jeden dzień by nie starczył na baterii.

• Like 1

Przed aktualizacją podczas słuchania playera obojętnie którego (poweramp, spotify, tidal) czy to na słuchawkach, głośniku w tel czy urządzeniu bluetooth można było

regulować głośność przyciskami w każdym momencie korzystania z telefonu, np przy zablokowanym ekranie. Teraz po aktualizacji podczas słuchania przyciski nie regulują

głośności, tylko głośność dzwonka. Czy u was też tak jest? 

Miui z włączonym bluetooth ma być widoczny dla innych urządzeń tylko w momencie gdy mamy otwarte ustawienia bluetooth, czy przez cały czas niezależnie czy telefon jest zablokowany czy też odblokowany? Pytam, bo nie widzę nigdzie opcji ukrycia widoczności, a co chwila jakieś urządzenia przesyłają mi prośby o sparowanie

Wejdź w ustawienia systemowej przeglądarki Xiaomi. Odznacz tam opcje używaj jako domyślnej. Teraz przy jakimś przekierowaniu na www system zapyta jakiej aplikacji używać zawsze do otwierania stron internetowych. Wybierasz Chrome i zaznaczasz, żeby zapamiętał ten wybór.

Miał ktoś problem z

Cytat

Operator:

Numer na który wysłałeś SMSa jest nieprawdiłowy, sprawdź numer i sprobuj ponownie

a numer jest prawidłowy :)

Edited by ZjemCiKolege

Miał ktoś taki problem, że w galerii zdjęcia które zrobione były aparatem czy z Messengera czy z innej aplikacji albo nawet z tel. Zniknęły są tak jak by w czarnym tle nie widać nic oprócz czarnego tła 

cześć.

Mam obecnie zainstalowane miui global 11.0.5.0

Nie wiem czemu ale po aktualizacji nie mogę wyświetlić zdjęć na tv. jeszcze do nie dawna to hulało a teraz nic. W ogóle nie widzi TV.

Telefon jest podpięty do tej samej sieci co TV. redmi4 pro na już starym miui działa bez problemu. Co w może być nie tak?.

spróbuje, choć wolał bym nie instalować dodatkowych app. już i tak mam ich trochę, a ich codzienna aktualizacja mnie dobija.

rozumiem ze to jest też app o takiej nazwie jak na zdjęciu
Aplikacja nazywa się Google Home. Przecież wcześniej miałeś napisane.

Czy MIUI 11 do pocofone f1 mogę wrzucić w pamieć tel i zrobić aktualizację przez zainstaluj aktualizację z pliku zip ? Czy muszę jakoś inaczej ? Mam obecnie wersje miui 10 9.6.27 a widzę że jest do pobrania od kilku dni MIUI 11: V11.0.5.0.PEJMIXM proszę o pomoc.