Jump to content

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na tą chwil pewnie tylko dla zarejestrowanych w programie Mi Pilot. Jak ktoś ma ochotę niech próbuje aktualizować z pliku:  Recovery - https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.QEJMIXM/miui_POCOF1

Poco F1 Global Stable ROMMIUI V12.0.2.0.QEJMIXMRecovery ROMhttps://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QEJMIXM/miui_POCOF1Global_V12.0.2.0.QEJMIXM_ce099a7067_10.0.zip OTA https://bigota.d.miui.com/V12.0.

Wleciało właśnie OTA na polskim regionie

Posted Images

[mention=38097]piotrino[/mention] nie wiem jak to robisz ale wynik imponujący. Mój wynik to 1d 16h i sot  6h 20min (100->20% bateri)
Kwestia korzystania z telefonu. Na bank jak bym cały czas oglądał filmy na YouTube z telefonu, to na pewno jeden dzień by nie starczył na baterii.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Przed aktualizacją podczas słuchania playera obojętnie którego (poweramp, spotify, tidal) czy to na słuchawkach, głośniku w tel czy urządzeniu bluetooth można było

regulować głośność przyciskami w każdym momencie korzystania z telefonu, np przy zablokowanym ekranie. Teraz po aktualizacji podczas słuchania przyciski nie regulują

głośności, tylko głośność dzwonka. Czy u was też tak jest? 

• 2 weeks later...

Miui z włączonym bluetooth ma być widoczny dla innych urządzeń tylko w momencie gdy mamy otwarte ustawienia bluetooth, czy przez cały czas niezależnie czy telefon jest zablokowany czy też odblokowany? Pytam, bo nie widzę nigdzie opcji ukrycia widoczności, a co chwila jakieś urządzenia przesyłają mi prośby o sparowanie

Wejdź w ustawienia systemowej przeglądarki Xiaomi. Odznacz tam opcje używaj jako domyślnej. Teraz przy jakimś przekierowaniu na www system zapyta jakiej aplikacji używać zawsze do otwierania stron internetowych. Wybierasz Chrome i zaznaczasz, żeby zapamiętał ten wybór.

• 2 weeks later...

cześć.

Mam obecnie zainstalowane miui global 11.0.5.0

Nie wiem czemu ale po aktualizacji nie mogę wyświetlić zdjęć na tv. jeszcze do nie dawna to hulało a teraz nic. W ogóle nie widzi TV.

Telefon jest podpięty do tej samej sieci co TV. redmi4 pro na już starym miui działa bez problemu. Co w może być nie tak?.

• 4 weeks later...

Czy MIUI 11 do pocofone f1 mogę wrzucić w pamieć tel i zrobić aktualizację przez zainstaluj aktualizację z pliku zip ? Czy muszę jakoś inaczej ? Mam obecnie wersje miui 10 9.6.27 a widzę że jest do pobrania od kilku dni MIUI 11: V11.0.5.0.PEJMIXM proszę o pomoc.

Skoro to MIUI 10, a on chce wgrać MIUI 11, to raczej problemu nie powinno być przez aktualizator.. ale trzeba sprawdzić.

Ale on ma MIUI 10 w wersji Beta, a chce zainstalować MIUI 11 Stable. Wydaje mi się że nie pójdzie z poziomu MIUI. Musiał by instalować MIUI 11 Beta, a takie wersje nie są już wydawane przez Xiaomi.