Skocz do zawartości

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja do MIUI 10.3.4.0 dostępna przez OTA:

517a1c99dcad0e6b7d71b76a3b420708.jpg

 Mamy nagrywanie 4k w 60 fps:

872de7c456ebb10af55fe74680d565ca.jpg

Niżej kilka screenów po aktualizacji:

10ec5c0ed59d6d45cb8ec07290fd6369.jpg298354c95c7a60c4ea61ded8fb614076.jpg489851b2d1208e6369fee4c150942a23.jpg

Wróciła opcja ukrycia wcięcia ale działa słabo, zresztą sami zobaczcie:

a4219a7fba080a45f0aa0332a676f0ec.jpg1cccf1fd95158ead09b47c6d4dd30ec3.jpg

 

Niżej wrzucam linki do pobrania oficjalnej najnowszej wersji MIUI 10.3.4.0

 

Paczka 515 MB do aktualizacji z wersji 10.2.3.0:

https://bigota.d.miui.com/V10.3.4.0.PEJMIXM/miui-blockota-beryllium_global-V10.2.3.0.PEJMIXM-V10.3.4.0.PEJMIXM-fb1c9ede63-9.0.zip

 

Pełny ROM 1.8 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V10.3.4.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V10.3.4.0.PEJMIXM_13b169ae13_9.0.zip

 

Udanych aktualizacji życzę :)

Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie pojawiła się jeszcze ta aktualizacja, ale nie jestem od piątku na wi fi. Co do powiadomień to jest w sklepie Notch notification for miui. Działa fajnie i provider jak pytałem na xda chce żeby były też powiadomienia od działań systemowych jak hotspot, nie przeszkadzać itd. Póki co są jedynie od apek.

Z innej paki, czy w tej nowej wersji jest ambient display.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna na pocoohone bo odpuściłem sobie dla niego HTC u11. Stąd pytanie gdzie w aktualizacjach jest opcja aktualizacji z pliku? Kiedyś na redmi note 3 była na wierzchu taka opcja i można było nawet nią przejść ze stable do dev. Ale to czasy miui 7-8. Od siebie polecam też wymianę Stock aparat na gcam. Jak kogoś nie bajarzy 4k 60 FPS , to gcam niszczy Stock choćby trybem zdjęć nocnych. Porównywałem tryb Night shot i ten w gcam jest o wiele lepszy. Poza tym w ostatnich dwóch telefonach używałem gcam i jakoś się przyzwyczaiłem.

Edytowane przez whiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzięki za te kilka 10 tek.

Tu są gcam https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130

Ja używam tej https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397901243

Ogólnie dziwi mnie jedynie że ten telefon średnio wykorzystuje HDR. HTC u11 czy le pro 3 na gcam przy focie w kierunku słońca rozjaśniają o wiele więcej szczegółów. Pocophone na Stock i gcam ma zdjęcia pod słońce o wiele ciemniejsze. Ale ten fon kupiłem dla baterii, bo niestety na flagowca z dobrą baterią mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najnowsza wersja stabilna to dramat. Dotyk na krawędziach nadal laguje, co w becie poprawiono dobre 4 miesiące temu. Brak ciemnego motywu, znikają powiadomienia. To jest straszne, że po takim czasie (pół roku) global stable nie da się używać. Tygodniowe wersje są bardzo dobre, ale przez stabilne nie mógłbym nikomu polecić tego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najnowsza wersja stabilna to dramat. Dotyk na krawędziach nadal laguje, co w becie poprawiono dobre 4 miesiące temu. Brak ciemnego motywu, znikają powiadomienia. To jest straszne, że po takim czasie (pół roku) global stable nie da się używać. Tygodniowe wersje są bardzo dobre, ale przez stabilne nie mógłbym nikomu polecić tego telefonu.
Mi na razie nic nie laguje.... Ale co do tych powiadomień to racja.... Nie chce mi się kombinować z motywami, żeby te powiadomienia były.....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najnowsza wersja stabilna to dramat. Dotyk na krawędziach nadal laguje, co w becie poprawiono dobre 4 miesiące temu. Brak ciemnego motywu, znikają powiadomienia. To jest straszne, że po takim czasie (pół roku) global stable nie da się używać. Tygodniowe wersje są bardzo dobre, ale przez stabilne nie mógłbym nikomu polecić tego telefonu.
Czy ktoś posiada wersja dev na poco phone F1??? Zamierzam testowo zainstalować tą wersję na pocophone F1 tu mam pytanie jakie są wasze wrażenia po instalacji tego romu? Warto?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby część powiadomień była starczy zainstalować zwykła apke z Play store. Co do wersji stable to jest to jedna z wersji dev. Najpierw wypuszczają usprawnienia w dev i jeśli w miarę za któraś poprawką to działa to wypuszczają ją pod szyldem stable. 

Też nie rozumiem co znaczy że dotyk laguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby część powiadomień była starczy zainstalować zwykła apke z Play store. Co do wersji stable to jest to jedna z wersji dev. Najpierw wypuszczają usprawnienia w dev i jeśli w miarę za któraś poprawką to działa to wypuszczają ją pod szyldem stable. 
Też nie rozumiem co znaczy że dotyk laguje...
Jeśli chodzi o powiadomienie to wiem że apka może być a jeszcze lepiej jakby jakiś inny motyw...... Tak czy inaczej można kombinować. Jeśli chodzi o wersję dev, to w tej wersji jest więcej udogodnień że tak się wyrażę... I są częstsze aktualizacje.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem motywy nakładane przez kwlp i program o którym wspomniałem kilka postów wyżej. Ten program wystarczy, dodatkowo na xda rozmawiałem z Włochem co to tworzy i mówił że będzie z czasem ciągle coś dodawał i rozwijał żeby było to jak najlepsze. Można z nim pogadać na xda jak ktoś ma chęć. Wersja dev to wersja testowa, testujesz tam nowe poprawki do domu. Dlatego jest częściej odświeżana i ma dużo nowości. Poprawiają częściej błędy w nowościach a jak jest w miarę ok to udostępniają jako stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie mam w sklepie tej aktualizacji. W tym launcherze lepiej dali by możliwość edycji ikon i ich nazw. Do takiego CPL czy evie to mu daleko, choć przyznam że  daje radę. Używam tego poco launcher jedynie na okoliczność problemów z powiadomieniami. Choć na nim też nie mam etykiet na ikonie Whatsapp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że to nie nowa wersja Poco Launchera zmieniła wygląd ikon. Muszę dogłębniej zbadać temat, bo trochę to dziwne.

Jak nie masz nowej wersji w Sklepie Play to ubij aplikacje sklepu i wyszukaj Poco Launcher w sklepie. Powinno pomóc i pojawi się aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł byś mi podać konfigurację tej apki? jak ją masz ustawioną, że Ci sie pokazuja ikonki.

Chodzi mi tutaj o screen z konfigu aplikacji tam gdzie masz np szerokosc długosc gdzie sie podaje możesz rzucic screena i jeszcze screena z opcji dostepu aplikacji 

Edytowane przez TiToOo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przestawione icon size na 45, a w górnym rogu na 3 kropku wszystko potwierdzone, po przejściu "go" załączone oszczędzanie baterii miui, autostart, inne uprawnienia wszystkie zaznaczone. Powiadomienia oba na tak. W specjalny dostęp do aplikacji apka może wyświetlać się nad innymi,  i ma dostęp do powiadomień.

Ten miui pod tym względem jest zakręcony jak diabli, czysty android jest o wiele prostszy. A już jakiś aex, resurrection remix czy aosip to Bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z baterią 3000 i sd 660? Myślę że zaraz byś pożałował. Sam czysty android jest prosty ale ma mało opcji. Świetne są wersje rozbudowane. Poprzednio miałem le pro 3 z aosip pie i jak przesiadłem się na HTC u11 który ma lekko modyfikowany aosp, to czułem się jak bez ręki. Dodatkowo w HTC u11 słaba bateria w porównaniu do le pro 3 czy pocophone. Gdybym miał brać mi a2 to wolał bym le pro 3 z sd 820. W leeco jedynie aparat przeciętny. Poza tym z custom romem ten telefon jest świetny. LED RGB, pseudo stereo jak w poco czy HTC u11. Dobra bateria, szybki procek, aluminiowa obudowa. Za tą kasę świetny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ile to jest o wiele bardziej prądożerny jak porównasz sot przy 3000 i 4000 mAh? Wtedy twoje określenie może być nic nie warte. Leeco jest tańszy a praktycznie pod każdym względem lepszy. Nie miałem mi a2 ale mogę popolemizować z tobą i porównać to le pro 3 do poco lub HTC u11, które chyba przyznasz są lepsze od mi a2? Szczerze powiem ci że żałowałem że zmieniłem le pro 3 na HTC u11. Dlatego kupiłem poco bo przede wszystkim w u11 kiepska bateria na LTE . Za swą cenę leeco le pro 3 to dobry wybór. Radzę nie wróżyć z fusów jeśli nie miało się jakiegoś sprzętu w ręce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo nawet kimovil ocenia baterie na 20% lepszą niż mi a2. Zerknij na punktację, po wyliczeniu wyniku AnTuTu wydajność leeco jest 20% większa. Zwróć uwagę że mi a2 ma czystego andka a po zmianie eui na aosp różnica jeszcze się zwiększy na korzyść leeco. Dla ciebie powiem że na aex Oreo mój sot przy trybie mieszanym wynosił 10h na jeden dzień, lub 8 h na dwa dni. Le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2019 o 00:33, Mikul napisał:

Ta najnowsza wersja stabilna to dramat. Dotyk na krawędziach nadal laguje, co w becie poprawiono dobre 4 miesiące temu. Brak ciemnego motywu, znikają powiadomienia. To jest straszne, że po takim czasie (pół roku) global stable nie da się używać. Tygodniowe wersje są bardzo dobre, ale przez stabilne nie mógłbym nikomu polecić tego telefonu.

Dasz namiar na wersję dev do pocoohone? Oczywiście pracujesz na dev global a nie dev China? Ja znalazłem jakiegoś dev global ale pokazuje że to 9.3.28 i nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...