Skocz do zawartości

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=38097]piotrino[/mention] nie wiem jak to robisz ale wynik imponujący. Mój wynik to 1d 16h i sot  6h 20min (100->20% bateri)
Kwestia korzystania z telefonu. Na bank jak bym cały czas oglądał filmy na YouTube z telefonu, to na pewno jeden dzień by nie starczył na baterii.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją podczas słuchania playera obojętnie którego (poweramp, spotify, tidal) czy to na słuchawkach, głośniku w tel czy urządzeniu bluetooth można było

regulować głośność przyciskami w każdym momencie korzystania z telefonu, np przy zablokowanym ekranie. Teraz po aktualizacji podczas słuchania przyciski nie regulują

głośności, tylko głośność dzwonka. Czy u was też tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miui z włączonym bluetooth ma być widoczny dla innych urządzeń tylko w momencie gdy mamy otwarte ustawienia bluetooth, czy przez cały czas niezależnie czy telefon jest zablokowany czy też odblokowany? Pytam, bo nie widzę nigdzie opcji ukrycia widoczności, a co chwila jakieś urządzenia przesyłają mi prośby o sparowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w ustawienia systemowej przeglądarki Xiaomi. Odznacz tam opcje używaj jako domyślnej. Teraz przy jakimś przekierowaniu na www system zapyta jakiej aplikacji używać zawsze do otwierania stron internetowych. Wybierasz Chrome i zaznaczasz, żeby zapamiętał ten wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć.

Mam obecnie zainstalowane miui global 11.0.5.0

Nie wiem czemu ale po aktualizacji nie mogę wyświetlić zdjęć na tv. jeszcze do nie dawna to hulało a teraz nic. W ogóle nie widzi TV.

Telefon jest podpięty do tej samej sieci co TV. redmi4 pro na już starym miui działa bez problemu. Co w może być nie tak?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Skoro to MIUI 10, a on chce wgrać MIUI 11, to raczej problemu nie powinno być przez aktualizator.. ale trzeba sprawdzić.

Ale on ma MIUI 10 w wersji Beta, a chce zainstalować MIUI 11 Stable. Wydaje mi się że nie pójdzie z poziomu MIUI. Musiał by instalować MIUI 11 Beta, a takie wersje nie są już wydawane przez Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...