Skocz do zawartości

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

nie jesteś sam!  Tapeta też mi się zmieniała. Ale wyłączyłem i włączyłem telefon, ustawiłem tapetę na swoją i mam spokój od parunastu godzin bez zmian. Zobaczymy czy na długo... Wcześniej zmieniałem ręcznie tapetę ekranu blokady ale po paru minutach wracała domyślna z miui.

Ps aktualizacje robiłem z linku powyżej podanego w postach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem coś niepokojącego. Używam nawigacji systemowej gestami, wykonując gest "pokaż ostatnie aplikacje" telefon przywiesza się i nie chce pokazać tego menu.Natomiast przy nawigacji przyciskami narazie tego problemu nie widzę.

 

10.3.8 xiaomi.eu

Edytowane przez mini3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

 

 [mention=43521]Exumx[/mention] W końcu problem rozwiązany. Zajęło im to prawie miesiąc

 

Jak ktoś nie dostał jeszczs aktualizacji od Xiaomi, to można całkiem odinstalować tą aplikację - Codzienne tapety ekranu blokady lub zaktualizować ją ręcznie do najnowszej wersji:

 

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-wallpaper-carousel/mi-wallpaper-carousel-v7-g-191014-release/mi-wallpaper-carousel-v7-g-191014-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kierix_xd napisał:

Da się zainstalować, czy:

3245d0d4c63c6a03ba050ac8a23716e7.jpg

???

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem normalnie bez żadnych kombinacji , a żadnym beta testerem nie jestem. Miałem wcześniej zainstalowaną wersję Miui Eu V10.3.8.0 i na tę wersję bez problemów zainstalowałem Miui 11 z linku podanego pod tym filmem.e04cfe9ef82373d0b764099e611649ab.jpg9b16ab2bc212e914ef3f58060dc579b9.jpg

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...