Skocz do zawartości

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Poczytałem troszeczkę na forum, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. W moim F1 przez OTA nie wyszukuje aktualizacji od 10.2. Zmieniłem na Indie zaktualizował do 10.3.4.0. Pobrałem ze strony sourceforge stabilne 10.3.5.0 1.8gb. Przy próbie aktualizacji poprzez wybór paczki mam następujący błąd "it's not allowed to upgrade to unofficial rom package". Telefon z polskiego sklepu wersja global. Bootloader recovery nic nie robione. Dziwne też jest to że kumpel kupił w tym samym sklepie i u niego przez OTA jest bez problemu najnowsza wersja miui. Jakieś porady ?

 

Pozdrawiam,

 BlackShaggy

Screenshot_2019-06-21-11-39-23-361_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 10:04, pkonrad napisał:

 

Dzisiaj zauważyłem jeszcze nową animację po podpięcieu ładowarki default_smile.png

1410d49d43d6fb5acff6aa0714b5e235.jpg

Na becie ta animacja jest już chwilkę tak samo jak nie znikają ikony powiadomień. Choć jest miui notch notyfication ze sklepu. Na dniach ma się pojawić wersja tej aplikacji z zamieszczonymi po prawej stronie ikonami powiadomień systemowych , jak hotspot, bluetooth, tryb czytania. Przynajmniej tak na xda pisał dev tej aplikacji Agustin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba normalne że zeszłoroczny budżetowy flagowiec dostanie tegorocznego Andirida. Nie widzę w tym nic dziwnego. Śmiem twierdzić, że dostanie też kolejna wersję Androida która wyjdzie w 2020 roku.
To chyba najlepszy zeszłoroczny budzetowy flagowiec, który został wypuszczony w zeszłym roku

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Honor Play też był spoko. Miał na pewno lepszy ekran, NFC i był wykonany bardziej premium. Ale moim zdaniem Poco lepsze default_wink.png

W testach raczej zwracają uwagę że pocophone ma lepszy panel niż honor Play. Jeśli nie wpadło się na wycieki światła to i jasność i paletę RGB ma lepszą pocophone. Przesiadłem się na poco z HTC u11 który miał bardzo dobry panel super LCD i jakoś ten w pocophone mnie nie zraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...