Skocz do zawartości

MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ręcznie wrzuciłam aktualizacje wersji stable. Póki co błędów nie stwierdziłam, ale irytują mnie znikające powiadomienia. Całe szczęście można schować wycięcie...

Czytałam o jakiejś appce ze sklepu. Sprawdza to się na te powiadomienia czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lionel napisał:

Co to za apka na powiadomienia ? I jak ją poprawnie ustawić ? 


Testuję i widzę pewną ułomność. Mianowicie kolor ikonek. Na pulpicie białe są okej (pod warunkiem, że mamy ciemną tapetę), ale już gdy np. odpalimy choćby szufladę z aplikacjami, czy cokolwiek z jasnym tłem, to już ikon powiadomień nie widzimy. 

Za odblokowanie opcji zmiany koloru, autor apki życzy sobie niecałe 10zł przez zakup wersji Pro. I nawet byłbym skłonny to zrobić, gdyby nie świadomość, że jeden kolor ustawiony na sztywno nie rozwiąże problemu - z czarnym będzie problem na ciemnym tle itd. A z tego, co typ pisze w wątku na XDA, to nie wiadomo czy uda mu się coś z tym zrobić. Na automatyczną zmianę koloru w zależności od tła raczej nie ma szans

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki zegarek ci chodzi ale jak jest na ekranie to albo naciśnij dłużej i złapany przesuń do usunięcia, jeśli się nie da to pewno da się go wyłączyć w launcher. Launcher możesz też zmienić na inny bo w poco launcher nie da się na przykład zmieniać ikon indywidualnie dla każdej aplikacji osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, whiro napisał:

Nie wiem o jaki zegarek ci chodzi ale jak jest na ekranie to albo naciśnij dłużej i złapany przesuń do usunięcia, jeśli się nie da to pewno da się go wyłączyć w launcher. Launcher możesz też zmienić na inny bo w poco launcher nie da się na przykład zmieniać ikon indywidualnie dla każdej aplikacji osobno.

O taki:

 AndroidPIT-xiaomi-pocophone-f1-9780-w782

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
On 4/4/2019 at 2:57 PM, pkonrad said:

i dont speak Polish so i will comment in english

i just want to thank you for link to update poco F1. in my country, Croatia in eu, ota is not yet available, but i flash this 500 mb package thru updater app in system and it works. 

i will stay tuned to another update because you are the best. those links are not on miui page. i did not fin them anywhere instead here.

once again thank you.. post another actualisation ink from 10.3.4.0 when will it release...

Ivan from Croatia.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie wersja 10.3.4.0 pojawiła sie po zmianie regionu na Indie. Wcześniej (dla polskiego regionu) przez moment była na OTA. NIe ściągałem z uwagi na ograniczenia sieci GSM, potem zniknęła.

Sama wersja 10.3.4 posiada błedy. 

Główne problemy są z motywami. Używam czarnego motywu (czarne tło menu i biały tekst) i co jakiś czas, bez żadnej przyczyny litery w meny też robią się czarne. Ten sam motyw w poprzedniej wersji softu działał idealnie

Druga sprawa dotyczy dialera - przy dodawaniu nowego kontaktu nie widzi konta na google. Problem rozwiązałe instalując kontakty od Googla - po tej operacji dialer "naprawił się" i jakoś działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostępna aktualizacja do wersji V10.3.5.0.PEJMIXM.

Changelog:

Spoiler

System
Updated Android Security Patch to May 2019. Increased system security.
Lockscreen, status bar, Notification shade
New: Introducing customizable Lock screen clock (Settings > Lock screen & password > Advanced settings). New Lock screen clock doesn't work with third party themes.
Settings
Optimization: Sorting principles for Wi-Fi networks
Security
Fix: Dual apps disappeared after a reboot

Linki:

pełny ROM: http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V10.3.5.0.PEJMIXM_720eb4ed35_9.0.zip

OTA z 10.3.4.0: http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEJMIXM/miui-blockota-beryllium_global-V10.3.4.0.PEJMIXM-V10.3.5.0.PEJMIXM-cc4b672d14-9.0.zip

OTA z 10.2.3.0: http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEJMIXM/miui-blockota-beryllium_global-V10.2.3.0.PEJMIXM-V10.3.5.0.PEJMIXM-628654ef3f-9.0.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na taką bzdetę czekaliśmy 2 miesiące od ostatniego stable:grin: Przyszłość bez bet MIUI nie wygląda w tym świetle różowo.

Wolałbym, by aktualizacje bezpieczeństwa prawilnie ukazywały się co miesiąc, a z pierdółkami, jak to powyżej, mogą się grzebać do woli... No ale takie rzeczy to chyba tylko na telefonach z Android One:|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...