Jump to content

Problem z wyświetlaczem, prześwit wcześniej używanych aplikacji

Rokkkit
 Share

Recommended Posts

Witam, zauważyłem że po aktualizacji do 9.6 mam jakiś problem, uwaczas gdy jestem w jakiejś aplikacji/grze i z niej wyjdę to w tle dalej ja widać (lekko) i gdy wejdę do innej gry i z niej wyjdę to widać potem z tej drugiej (zdjęcie discorda gdzie po rozmowie został mi on na ekranie). I chciał bym się dowiedzieć czy wina wyświetlacza (zbity na dole gdzie przebarwienie) czy czekać na aktualizacje jeżeli będzie kiedy kolwiek  dodam że na 9.0 miui tego nie widziałem received_333191134074123.thumb.jpeg.3c2c33d1053febad96138bbd9a6eec7c.jpeg

Edited by Rokkkit

• 2 weeks later...

Też mam ten problem i to tez na wcześniejszych wersjach. Nie wiem czy to jest wada ekranu czy po prostu "ten typ tak ma". Tak czy inaczej takie coś nie powinno mieć miejsca.

Np. Używając yanosika, potem mam mocne "prześwity" na niektórych tłach, jakby ekran się wypalał czy coś i potrzebował sporo czasu aby wrócić do normy.

Dnia 19.11.2018 o 14:54, DyndaS napisał:

Też mam ten problem i to tez na wcześniejszych wersjach. Nie wiem czy to jest wada ekranu czy po prostu "ten typ tak ma". Tak czy inaczej takie coś nie powinno mieć miejsca.

Np. Używając yanosika, potem mam mocne "prześwity" na niektórych tłach, jakby ekran się wypalał czy coś i potrzebował sporo czasu aby wrócić do normy.

Oddawales może telefon na gwarancję?