ZduneX25

MIUI 8.11.8

Recommended Posts

Cześć, mam co prawda stabilny rom xiaomi.eu (10.1.1.0), ale nie widziałem tu na forum, aby ktokolwiek raportował błąd zegara w innych strefach czasowych (w tym lub kilku wcześniejszych wydaniach).

Przy wybieraniu dodatkowego zegara, miasta mają błędnie przypisane strefy czasowe GMT+x; w Barcelonie mam jeszcze noc bo tablica pokazuje różnicę GMT -8.

Czy możecie to sprawdzić?

PS. Czy w MIUI 10 zniknęła opcja urodzinowego alarmu?

Edited by KiESWY
Uzupełnienie zdania

Guest
2 godziny temu, KiESWY napisał:

nie widziałem tu na forum, aby ktokolwiek raportował błąd zegara w innych strefach czasowych

@KiESWY, Dlaczego tak jest napisałeś sam:

2 godziny temu, KiESWY napisał:

mam co prawda stabilny rom xiaomi.eu (10.1.1.0)

To temat o wersji beta. 

Screenshot_2018-11-15-14-18-32-027_com.android.deskclock.thumb.png.36e485f6e846a5457f8720a955a3c561.png

Edited by Guest

Stabilny ROM opiera się o doświadczenia zdobyte między innymi na wersjach deweloperskich. Do tej pory nikt nie raportował problemu, który po raz pierwszy znalazłem w wersji stabilnej. Wnioskuję zatem, że problem dotyczy także wersji beta...

Dowiódł tego Twój post. Barcelona (ta najbardziej znana) nie leży we Włoszech, nie znajduje się też w strefie GMT+1. Błąd polega na tym, że nazwy miast identyfikowane są z przypadkowymi miastami na świecie (np. Manchester w USA, Barcellona Pozzo di Gotto we Włoszech) i dla nich generowana jest poprawna strefa GMT lub baza danych ma źle przyporządkowane strefy czasowe.

16 minut temu, KiESWY napisał:

Stabilny ROM opiera się o doświadczenia zdobyte między innymi na wersjach deweloperskich

Ktoś tu pisał na forum - to dwa różne kanały.

Wersje stable mają swoje "bety" z zamkniętą grupą testerów.

Po aktualizacji co chwilę mam powiadomienie interfejs - wyszukiwanie GPS, powiadomienia nie da się zablokować bo nie ma na liście aplikacji interfejs

Witam. Tel Redmi5 Plus. U mnie po aktualizacji  tego romu, W TWRP nie widzi teraz pamięci wewnętrznej. 0M nic nie idzie zainstalować na tej pamięci przez twrp. System normalnie się uruchamia i pracuje: aktualizacje, itp.
Podobnie mam na redmi5. Rozwiazales problem?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To żeby były też optymistyczne akcenty napiszę że jestem bardzo zadowolony z tej wersji. Co więcej udało mi się bez problemów, resetowania czy formatów przenieść z MIUI 10 8.8.30 na 8.11.8, więc warto próbować.

Guest
This topic is now closed to further replies.