ZduneX25

MIUI 8.11.8

Recommended Posts

Powód  braku miejsca odpada. Mam 30 GB. Stare kopię wykasowane. Gdy wrzuciłem ROM z początku października dostęp jest. Po którejś aktualizacji aż do 8.11.1 dostępu brak.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edited by Snas
  • Like 1

Czy ktoś jeszcze poza DJYano może potwierdzić poprawne działanie przeglądarki? Prosiłbym o opinię osób które nie mogły pozbyć się chińskich podpowiedzi.

U mnie na Mi6 nie ma tego problwmu chińskich krzaczków

Czy ktoś jeszcze poza DJYano może potwierdzić poprawne działanie przeglądarki? Prosiłbym o opinię osób które nie mogły pozbyć się chińskich podpowiedzi.

@Pabian , no właśnie wszyscy pisali o tym a u mnie to nie występowało. Ale widzisz sam.u jednych kopia w chmurze działa a u mnie nie..

Czy u Was też powiadomienia nakładają się na siebie? Np powiadomienie o nowym SMSie gdzie nakłada się treść na ikonę do szybkiej odpowiedzi.

Jednak to dotyka też inne powiadomienia

IMG_20181111_163828.jpg

IMG_20181111_173220.jpg

Edited by H3PO4

U mnie w ogóle nie było problemu z chińskim w przeglądarce za to mam randomowo problemy z gestami czasem nie działa gest "home" ale ogólnie bateria w tym wydaniu wreszcie wróciła do takiej jaka była po wyjęciu z pudełka:) 5h22min i jeszcze ponad połowa baterii. Dawno tak nie było.
2c282629ffc73987669bb06b70637b6f.jpg28446396554576205a8a2d4d1ecdd630.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

[mention=27547]motaba74[/mention] tak to ja nie miałem nigdy. Od roku same aktualizacje może czas wgrać na czysto. A ty masz taki wynik na tym romie czy od zawsze ?
Ja na czysto wgrywałem 8.10.25 później aktualizacje ostania z wipe, tak bardzo nie zwracałem uwagi, bo nie miałem problemów z baterią, ale na tej aktualizacji jest 60e2b5fde43a5394fe52f8f2bd4f867e.jpg

Mojemu koledze ktory ma Mi5SPlus pojawił się Aparat Google w sklepie play. Kiedy Mi Note 3 też to dostanie?

Kolega też ma 8.11.1 Miui Polska

46049523_345254659582356_7692991295693783040_n.png

[mention=27547]motaba74[/mention]
Jak masz ustawioną jasność wyświetlacza i inne ustawiania, że takie wyniki masz?
Wszystko z automatu

"Peaceul" U mnie też mam taką możliwość ale instalowałem i nie opłaca się bo nie działa wiele opcji. Lepiej pobrać google camera dostosowaną pod dany model telefonu.

59 minutes ago, marcinj6 said:

"Peaceul" U mnie też mam taką możliwość ale instalowałem i nie opłaca się bo nie działa wiele opcji. Lepiej pobrać google camera dostosowaną pod dany model telefonu.

Tak, ale niestety na Mi Note3 nie ma mozliwosci włączenia Camera2api na Miui10 :( 

https://www.gizchina.com/2018/11/10/xiaomi-miui-10-8-11-to-support-google-camera/amp/

No ale pozostaje mieć nadzieje że wkrótce to się zmieni i gcam wroci na Mi Note3

Mam dokładnie ten sam problem co kolegą skyy02. 

Czy ktoś znalazł rozwiązanie? 

Chciałbym wrócić do wersji 8.10.25. Niestety już jej nie mam a nie wiem gdzie jest dostępna. Szukałem wszędzie. 

Mi Note 3 - GCam działa na MiuiEu 10 stable. Jest opis na forum MiuiEu i na Xda.

8.10.25 - wklep w Google Miui Eu Downloads.

@up & uup

Prośba do Użytkowników:

Ograniczcie proszę rozmiary obrazków. Dodawajcie w postach miniatury z odnośnikami do dużych obrazków, bo wklejając oryginalny rozmiar powodujecie, że na stronie wątku mieści się kilka postów. Nie da się doczytać czegokolwiek...

• Like 1

Dnia 10.11.2018 o 05:28, Tom3k napisał:

Większość narzeka to ja muszę pochwalić na moim Mi6 działa super default_smile.png Mam wrażenie, że wszystko działa szybciej niż na poprzednim romie. Póki co nie zaobserwowałem też żadnych problemów z Android media, ani z niczym innym. Telefon po podłączeniu do kompa jest normalnie widoczny jako pamięć zewnętrzna, kopiowanie plików bez kłopotów. Tak więc te problemy opisywane do tej pory to raczej nie wina romu tylko problem jest gdzieś u was, drodzy forumowicze. Dodam że aktualizowałem be wipe. Co do ikony baterii jak dla mnie jest dobrze, używałem wcześniej paru motywów gdzie właśnie % były wpisane do ikony i uważam to za dobre rozwiązanie, zajmuje mniej miejsca na pasku default_smile.png Nie jest to złośliwość z mojej strony ale nie przesadzajmy jeśli ktoś nie widzi tych % trzymając telefon w ręku to sorry ale chyba trzeba wybrać się do okulisty po mocniejsze szkła... Tak więc ja jestem za pozostawieniem tego rozwiązania, ewentualnie dać możliwość wyboru żeby każdy ustawił jak chce, ale nie likwidujmy tego. Podsumowując jak ktoś się zastanawia czy aktualizować to ja osobiście polecam tą aktualizacje na Mi6 - telefon śmiga bez żadnych problemów więc możecie działać bez obaw default_smile.png

No mogę tylko potwierdzić każde zdanie.

Na moim Mi6 Pro również zero problemów...

• Like 1

Problem z Bluetooth

Poprzednio zamulał przy przesyłaniu fotek na kompa teraz w ogóle nie przesyła

Tylko dziwne bo sparować sie da ale przesyłać już nic

Edited by firefighter

Przeszedłem z stable eu na tą wersję i jest jakaś inna rozdziellczość? Wszystko mniejsze, większe odstępy między ikonami? Wolałem wcześniejszy układ, da się go ustawić?

14 minut temu, stereo0 napisał:

@innyreader ustawienia/wyświetlacz/ rozmiar tekstu

Dodatkowo przytrzymaj palec na pulpicie i tam ustaw gęstość siatki jaka Ci odpowiada 

To znam, zawsze ustawiałem najmniejsze i było OK, teraz XS jest malutkie, S jest duże. Ikony w 5x4 są strasznie rozstrzelone, w innych trochę lepiej ale bez szału.

Najchętniej ustawiłbym poprzednie ustawienie.

Guest

Dla mnie bateria na minus. Tak to u mnie na redmi 4a wyglada: 

Screenshot_2018-11-13-21-11-27-554_com_miui.securitycenter.thumb.png.766baefcdaf25b518d63330f575aff90.pngScreenshot_2018-11-13-21-11-35-628_com_miui.securitycenter.thumb.png.10d6eecad64fb911923e437b07a3d744.png

Tak źle to już dawno nie było. 

Edited by Guest

Dnia 12.11.2018 o 15:42, firefighter napisał:

Problem z Bluetooth

Poprzednio zamulał przy przesyłaniu fotek na kompa teraz w ogóle nie przesyła

Tylko dziwne bo sparować sie da ale przesyłać już nic

Serio chce Ci się tracić życie na transfer przez BT? Sprawdź apkę Xender.

@firefighter @rock'n'rolla

Nie prościej otworzyć zainstalowaną już apkę do przeglądania plików (File Manager), kliknąć FTP i Start server? 

Później otwieramy np. "Mój komputer" na komputerze i u góry w pasku wpisujemy adres. Nie trzeba nic ściągać ani na komputer ani na telefon. 

Oczywiście przyjmując, że jesteśmy w domu/łączymy się ze swoją siecią.

Edited by srgn1
  • Like 1

Xender ma jeszcze tą zaletę, że można transferować pliki pomiędzy Androidem a iOS. W przeglądarce można też kopiować pliki w obie strony.

Redmi 4x - nie mogę włączyć google camera. Mimo że w systemie dopisana jest linijka z camera2api. Może ktoś to ogarnął? Proszę o pomoc.

Doczytałem, że powinna być api włączone w tej wersji systemu mimo to wywala mnie z aplikacji.

Edited by slaweek

Wczoraj zainstalowałem MIUI 8.10.25 i zniknęły powiadomienia na ekranie blokady. Aktualizacja do 8.11.1 następnie 8.11.8 i cały czas brak. Zauważyłem w ustawieniach zniknęła opcja "pokaż powiadomienia,ukryj treść" 

Sporadycznie na pasku powiadomień pokazują się ikony z aplikacji mimo odznaczonej opcji. 

Może ma ktoś sposób na GCam w redmi note 4x? Panorama działa portretowy działa a na normalnych zdjęciach czarny ekran (właściwe to przy włączeniu aplikacji aparat na chwilę pokazuje i robi się stop klatka trwa to może z sekundę) 

Cześć. Całe wieki mnie tu nie było, na telefonie (Redmi 5 Plus) cały czas siedzi wersja 8.4.26. Śmiga jak przecinak, ale już mi się chce czegoś nowego. Ale nie mam siły się przekopywać przez posty z pół roku :( Więc takie nieśmiałe pytanko wprost: Czy mogę instalować bezpośrednio i czy warto? A może jakiś wcześniejszy ROM na MIUI 10? Podpowiedzcie, proszę... :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.