Skocz do zawartości

Bardzo cichy głośnik rozmów.


Lpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu górny głośnik rozmów jest bardzo cichy. Nie pomaga restart, przywrócenie ustawień fabrycznych, przełączanie między trybem głośnomówiącym, włączanie wyłączanie nagrywania rozmów, podłączenie słuchawek, zmiana dialera. Głośność jest ok na słuchawkach, BT i w trybie głośnomówiącym. 

System aktualny. 

Edytowane przez Lpk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś stwierdziłem to samo, prawie nie słyszę rozmowy.

Napisałem do sprzedawcy, geek360 na allegro, bo jeszcze mam gwarancję. Jak będzie się wykręcał to go oleje i sam wymienię.


Redmi 4x rozbierałem już że 6 razy więc wiem jak.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kup sobie bardzo cienka igłę, poszukaj takiej do czyszczenia dyszy drukarki 3d (0.4 mm lub mniej) i wyczyść siateczkę głośnika, a potem zrób otwory w pierwszej warstwie, żeby nie przekłuć głośnika

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witajcie po ponad roku uzytkowania mi6 jestem bardzo zadowolony tylko od jakiegos czasu glosnik ten gorny rozmowcy jest bardzo cichy prawie nie slychac co ktos mowi reszta ok

Czy mozecie mi kogos polecic w polsce kto by mi to naprawil od reki bede w polsce od 7 lipca bede jechal przez szczecin gorzow zielona gore wroclaw łodz i do czestochowy

nie bede uganial sie za gwarancja  bo nie mam czasu PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2019 o 15:08, Marcin.M napisał:

Kup sobie bardzo cienka igłę, poszukaj takiej do czyszczenia dyszy drukarki 3d (0.4 mm lub mniej) i wyczyść siateczkę głośnika, a potem zrób otwory w pierwszej warstwie, żeby nie przekłuć głośnika

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

Jestes wielki pomoglo przedmuchalem delikatnie kompresorem zrobilem 2 dziurki igla i hula jak nowy.Masz u mnie PIWOOO
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, przed padnięciem głośniczka miałem zakłócenia np. trzaski, skoki głośności aż w końcu padł,  trwały te zakłócenia  ok 3dni. Kupiłem nowy głośniczek wymieniłem ale w dalszym ciągu nie działa, co może jeszcze być przyczyną ze głośniczek nie działa?

Dodam ze stary głośniczek działa (podłączyłem do gniazda słuchawkowego PC). Czyż by padła płyta główna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...