rad_pst

Bateria w Pocophone F1

Recommended Posts

Dla tych którzy nie są przekonani jak trzyma bateria w Pocophone, jestem mile zaskoczony. Telefon służył głównie do rozmów, sms, YouTube i internet w 80% przez Wi-Fi.

A jak wygląda to u Was.

Screenshot_2018-11-06-06-15-18-150_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-06-06-15-10-522_com.miui.securitycenter.png

Coś Ci non stop działa w tle i wybudza telefon

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Dnia 6.11.2018 o 20:42, rad_pst napisał:

Dla tych którzy nie są przekonani jak trzyma bateria w Pocophone, jestem mile zaskoczony. Telefon służył głównie do rozmów, sms, YouTube i internet w 80% przez Wi-Fi.

A jak wygląda to u Was.

Także jestem zaskoczony no i zadowolony jak trzyma bateria w pocophone F1. Prawie 4 dni.

728020ae3fbb966e0bfca0f3a0666c4f.jpg626b4498826316a8b2b6c5add9369f78.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Imponujący wynik! Mój blado wypada w porównaniu do Twojego f1
Już trzeci raz mam podobne wyniki..... A teraz po nowej aktualizacji jeszcze szybciej chodzi takie mam wrażenie

a ktos poda dane na samym LTE?? i najlepiej dwie karty sim? Czy wytrzyma 4h na ekranie??

Chciałbym zrezygnować z szybkiego ładowania i rozglądam się za normalną ładowarką. Czy taka:  Input: AC 100-240V - 50/60Hz 0.2A Max, Output: 5.0V - 1.0A będzie ok ?

a ktos poda dane na samym LTE?? i najlepiej dwie karty sim? Czy wytrzyma 4h na ekranie??
Jak miałem poprzedni telefon redmi 5 plus dwie karty SIM w telefonie to telefon bateria trzymała mi podobnie pół na pół WiFi i LTE.... 2 dni to było spokojnie.Wiadomo jak cały czas używasz przez 8 godzin telefon z włączonym internetem. Wystarczy ci do jednego dnia bateria.

Zależy to od ciebie. Jak nie szkodzi ci że będzie ładował długo telefon , to 1A starczy. Zresztą myślę że chodzi ci o to żeby nie uszkodzić baterii pewno, ale tu teorii jest masa. Np niektórzy preferują ładowanie tylko do 80% i oczywiście rozładowanie do ok 10-20%. Głębokie rozładowanie jest zabójcze dla baterii na równi z wysoką temperaturą. Można ładować bez Qc, ale tu radził bym coś ok 1.5A i rozładowanie do ok 10% max. A tak po prawdzie to obecnie Qc jest dobrze zabezpieczone przez profile termiczne i baterii nic się nie powinno stać.

Ja bym wybrał ładowarkę 2A i ładował przy 20% oraz nigdy w nocy. Sprawdzone na Mi4 i Redmi 4X.

Edited by preston2009

Ładował ktoś z Was swojego Poco F1 ładowarką obsługującą Quick Charge 4.0+  27W ?? Ile trwa ładowanie od 10-20% do pełna? Czy w czasie ładowania na ekranie telefonu powinno pisać że używamy szybkiego ładowania czy turbo ładowania ?