Skocz do zawartości

Bateria w Pocophone F1


rad_pst

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.11.2018 o 20:42, rad_pst napisał:

Dla tych którzy nie są przekonani jak trzyma bateria w Pocophone, jestem mile zaskoczony. Telefon służył głównie do rozmów, sms, YouTube i internet w 80% przez Wi-Fi.

A jak wygląda to u Was.

Także jestem zaskoczony no i zadowolony jak trzyma bateria w pocophone F1. Prawie 4 dni.

728020ae3fbb966e0bfca0f3a0666c4f.jpg626b4498826316a8b2b6c5add9369f78.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
a ktos poda dane na samym LTE?? i najlepiej dwie karty sim? Czy wytrzyma 4h na ekranie??
Jak miałem poprzedni telefon redmi 5 plus dwie karty SIM w telefonie to telefon bateria trzymała mi podobnie pół na pół WiFi i LTE.... 2 dni to było spokojnie.Wiadomo jak cały czas używasz przez 8 godzin telefon z włączonym internetem. Wystarczy ci do jednego dnia bateria.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od ciebie. Jak nie szkodzi ci że będzie ładował długo telefon , to 1A starczy. Zresztą myślę że chodzi ci o to żeby nie uszkodzić baterii pewno, ale tu teorii jest masa. Np niektórzy preferują ładowanie tylko do 80% i oczywiście rozładowanie do ok 10-20%. Głębokie rozładowanie jest zabójcze dla baterii na równi z wysoką temperaturą. Można ładować bez Qc, ale tu radził bym coś ok 1.5A i rozładowanie do ok 10% max. A tak po prawdzie to obecnie Qc jest dobrze zabezpieczone przez profile termiczne i baterii nic się nie powinno stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładował ktoś z Was swojego Poco F1 ładowarką obsługującą Quick Charge 4.0+  27W ?? Ile trwa ładowanie od 10-20% do pełna? Czy w czasie ładowania na ekranie telefonu powinno pisać że używamy szybkiego ładowania czy turbo ładowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...