ZduneX25

MIUI 8.11.1

Recommended Posts

20 minut temu, Pabian napisał:

Ustawienia>Systemowe>Internet>Wyczyść dane>Wyczyść wszystko.

Ustawienia>Zainstalowane>Internet>Wymuś zatrzymanie potem Wyczyść dane>Wyczyść wszystkie dane.

Uruchamiam przeglądarkę jest ok. Teraz klikam na górny pasek by coś wyszukać i od razu pojawiają się chińskie polecane strony... :/

Dziwne... U mnie pomogło. I z tego co wiem, nie tylko u mnie...

Mógłby ktoś udostępnić przeglądarkę systemową z jakiejś nowszej aktualizacji?Bo jak ściągam z apomirror to się da w końcu zmienić wygląd kart ale za to nie da się przechodzić między kartami przesuwając od krawędzi na czym też mi zależy, chyba że i tutaj tego niema?

A może w Ustawienia>Systemowe>Internet trzeba sprawdzić jaką macie wyszukiwarkę? Ja mam Google i nie mam problemów.

U mnie za to nie ma krzaczków, ale wywala non-stop do pulpitu. Czy to loguję się do poczty, czy klikam linki na stronach: buch! I pulpit...

Mam pytanie do użytkowników Redmi note 5 pro. Czy u was też czasem przestają działać gesty? U mnie co jakaś chwilę przestają działać w szczególności wyjście do pulpitu głównego albo lista ostatnich aplikacji ( przesunięcie palcem od dołu do gory-przytrzanie) trzeba kilka razy nacisnąć gdzies na ekranie i dopiero gesty działają. mam tak od aktualizacji na 8.10.25 zastanawiam sie czy to tylko u mnie czy ktoś ma taki problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

W klawiaturze to w ogole nie działa:/ ale na pierwszych wydaniach xiaomi.eu bylo dobrze tak jak na stable ale teraz to masakra jest jakas:/

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam co zgłosił pigula630.

Google Maps losowa zawiesza się przy uruchomieniu Nawigacji lub w trakcie jej działania.

Występuje na romach miui polska 8.10.25, 8.11.1.

Wipe nie pomaga.

Na xiaomi.eu to samo.

Brak przycisków nawigacji innych odtwarzaczy multimedialnych niż stockowy i Spotify. Zależy mi na Smart Audiobook Player. W ustawieniach powiadomień włączane "Na ekranie blokady" jednak powiadomień brak.

Guest
This topic is now closed to further replies.