ZduneX25

MIUI 8.11.1

Recommended Posts

@Mariusz Kowalski póki co tylko ja pisze xd niby ktoś tam coś też ma z miganiem ekranu na innym telefonie, niby ktoś mi dał lajka, ale czuję się odosobniony z tym problemem. Lepiej bym spał jakby ktoś jeszcze to miał bo jeśli to wina sprzętowa to przykro bo nie wiem jak ibg do tego podejdzie, ale skoro wipe trochę to poprawił to jednak może to wina softu? Może są różne wyświetlacze i coś jest że sterownikami nie tak (ja mam telefon z prawie premiery)

Dnia 3.11.2018 o 17:32, Kamil Kupiec napisał:

Mi6 nie działa chmura. 

Działa kopia np na Globalu w tej samej wersji dev?

Wysłane z MI 8

3 godziny temu, Acid napisał:

Działa kopia np na Globalu w tej samej wersji dev?

Wysłane z MI 8

Sprawdziłem u mamy i też nie działa.

Ma redmi 4x i global dev. 

@stereo0 na Twoim miejscu po tylu kombinacjach po prostu wysłałbym telefon do MiCenter ( @Acid )  i na pewno coś ogarną – wygląda to słabo...

Szczerze, jestem laikiem ale moim okiem wygląda to na jakiś problem mechaniczny. Obym się mylił.

P.S. nie wiem jak obecnie, ale IBG chyba daje gwarancję realizowaną w MiCenter właśnie ;)

Edited by QBAQ

9 godzin temu, stereo0 napisał:

jednak może to wina softu

Musiałbyś MiFlash'em wgrać China stable żeby sprawdzić.

Z czyszczeniem, bez blokowania BL'ra - zaznaczasz na dole okna programu.

@QBAQ tak się to chyba skończy :/ na szczęście mam mi5 w dalszym ciągu bo nie sprzedałem bo był to mój ulubiony smartfon jaki miałem więc coś w zastępstwie bym miał.

@dzidexx a co z tym całym antirollback? Nie chcę uceglić telefonu. Umiem te gierki od czasów pierwszych psp, ale się poważnie pogubiłem ostatnio i jakby ktoś mógł się wypowiedzieć czy nie ryzykuje cegłą wgrywając china stable  albo china dev przez miflash? I co lepiej spróbować? Mi8 wersja chińska

15 minut temu, stereo0 napisał:

co z tym całym antirollback?

Wgrywaj tylko te same lub wyższe(nowsze) wersje Miui.

1 godzinę temu, bartekffw napisał:

Na mi6

U mnie bez problemu działa39a88891e5b39e5737ac4946c80148ca.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...

Redmi 5A i Mi 5X w związku z testami Oreo w tym tygodniu póki co aktualizacje są wstrzymane, może będą w piątek. W czwartek ostatnia wersja Nougata dla Redmi 5, potem już Oreo. (info z chińskiego forum MIUI)

3 godziny temu, Adamk102 napisał:

U mnie bez problemu działa

Po resecie jest już ok. 

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...

Na brudno po 20 min sot i kilku godzinach spadło mi 30%; zainstalowałem system na czysto i voila, dawno takich wyników nie miałem. Mi Note 3

Screenshot_2018-11-06-13-04-21-521_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-11-06-13-04-17-767_com.miui.securitycenter.png

18 godzin temu, dzidexx napisał:

Zbyt duży przeskok w wersji Miui - wgraj ponownie z pełnym czyszczeniem.

Na swoim RN5 instalowałem na czyściutko i też po chwili użytkowania (instalacja potrzebnego softu, konfiguracja) zaczyna się wszystko sypać.Praktycznie co bym nie próbował uruchomić komunikat że blablabla dalej nie działa...

Mam taki problem od przedostatniego updatu, który nie zginął na tym. Windows 8.1 przestał widzieć foldery na karcie SD poza folderem zdjęć i nowym, który założyłem na karcie. Nic tam nie zginęło, wszystko jest pod Androidem a system nie widzi. Cała pamięć wewnętrzna jest widoczna a karta SD nie. Czy to problem jakiś uprawnień spod Androida czy potrzeba aktualizacji sterowników?

Koledzy,

mój Mi5 zrywa połączenie po kilkunastu sekundach rozmowy. Z początku wszystko dobrze, a potem cisza w eterze.

Nie każde połączenie jest zrywane. Przed instalacją tego softu było ok. Instalacja na czysto - wipe data, cache, dalvik.

Może to wina operatora..? Na jego stronie brak info o problemach technicznych (a2mobile).

Jakaś porada w związku z powyższym?

Edited by MysticHussar

Czy ktoś też tak ma, że powiadomienia AOD z ikonami np. Whatsapp, Gmail pojawiają się i po odczytaniu wiadomości na kompie to przestaje tylko mrugać dioda, a ikona zostaje?
W poprzednim wydaniu ikona znikała razem z diodą.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Bardzo duże problemy z zasięgiem, na poprzednim sofcie było dobrze, teraz zrywa co chwile, Wcześnie w miejscach gdzie były 3 kreski i LTE to teraz potrafi być brak zasięgu, akurat po tej aktualizacji...
Mapy google wywala dość często.. 
MI5. 

Trochę mnie nie było, wróciłem do swojego mi5c po kilku miesiącach i jestem w szoku. Kiedy usunięto opcję wykrywania twarzy (działała nad wyraz dobrze) oraz możliwość ustawienia ikon w szufladzie (żeby być precyzyjnym, chodzi mi o aplikacje w folderze, a nie na pozostałych pulpitach)?

Dodatkowo miałem nadzieję, że przez te kilka miesięcy uporali się z aktualizacją poprawiającą zasięg LTE poza miastem, ale jak widzę problem jest nadal.

A mój telefon odżył
Poprzedni Rom by strasznie ociężały, ten z września końca.
Chińskie krzaczki rzeczywiście są ale jakoś przeżyję

Wysłane z mojego Redmi 4 pro przy użyciu Tapatalka

W 8.11.8 dla mix 2s dodali już night mode... co za tym idzie pewnie ogolnie usprawnili też aparat default_icon_e_smile.gif czekam już na waszą wersję

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ponowny brak odtwarzacza PowerAmp na ekranie blokady (xiaomi.eu 8.10.25 & 8.11.1 MI5) - być może wasz fix przestał działać.

Znalazłem dwa sposoby, które może wykonać użytkownik aby pojawił mu się player na lockscreenie:

na Mi5

- mapy Google zawieszają się przy wyznaczaniu trasy.
- losowo zrywa połączenia, lub informuje o problemie z siecią podczas próby połączenia.

Edited by pigula630

4 godziny temu, Anfika napisał:

Chińskie krzaczki rzeczywiście są ale jakoś przeżyję emoji6.png

Wyczyść dane przeglądarki. Będzie trzeba ustawić wszystko na nowo, ale krzaczki znikną.

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Wyczyść dane przeglądarki. Będzie trzeba ustawić wszystko na nowo, ale krzaczki znikną.

U mnie działa to tylko do pierwszego wpisania litery w pasku wyszukiwania. Jak usunę tą jedną literę to ponownie są "krzaczki".

3 minuty temu, Pabian napisał:

U mnie działa to tylko do pierwszego wpisania litery w pasku wyszukiwania. Jak usunę tą jedną literę to ponownie są "krzaczki".

Wszystkie dane przeglądarki. Nie tylko cache...

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Wszystkie dane przeglądarki. Nie tylko cache...

Ustawienia>Systemowe>Internet>Wyczyść dane>Wyczyść wszystko.

Ustawienia>Zainstalowane>Internet>Wymuś zatrzymanie potem Wyczyść dane>Wyczyść wszystkie dane.

Uruchamiam przeglądarkę jest ok. Teraz klikam na górny pasek by coś wyszukać i od razu pojawiają się chińskie polecane strony... :/

Guest
This topic is now closed to further replies.