Jump to content

Przymusowa wymiana telefonu na nowy. Co kupić.

Rob83
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Mój dotychczasowy redmi note 2 który służył mi dzielnie w kazdych warunkach przez przeszło 4 lata nie wytrzymał upadku z dość dużą siłą na beton. Cały ekran poleciał nic się nie świeci.

Chyba startuje bo czuć wibracje przy starcie ale po za tym nic. Już od dłuższego czasu chciałem go wymienić na nowszy(RN5 zanim jeszcze został zaprezentowany) ale jakoś tak nie było czasu.

Użytkuje telefon raczej normalnie, trochę dzwonie, trochę mam swoich aplikacji, najwięcej w sumie internetu(przeglądanie stron, nawigacji google). W gry nie gram. Wielkości  mogła by być taka jak były RN2 lub ciut wyższa.

W tym momencie nie jestem na nic jeszcze zdecydowany bo dopiero co straciłem starego i nie zdrożyłem się jeszcze rozglądnąć.

Pewnie najważniejsze pytanie wasze to cena. Sam nad nią się zastanawiam, może bym się się szarpną na zakup do 1500zł. Choć wolał bym mniej.

Dziękuje za każda propozycję i pomoc Robert.

Pocophone za ok. 1350 kupisz i masz sprzęt na lata. Miałem kilka tańszych modeli Xiaomi i powiem Ci, że zawsze coś w nich mi brakowało, a Pocophone ma wszystko: najwyższa wydajność, 6 GB pamięci RAM, całkiem dobry aparat i super wytrzymałą baterię. Plecki plastikowe mi nie przeszkadzają, bo i tak noszę etui. NFC również nie potrzebuję, ani Super Amoleda. Więc jak dla mnie to najlepszy wybór za tę cenę.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...