darekgra

Mi box S

Recommended Posts

no właśnie też to widziałem... czyżby gear best był w błędzie lub inaczej to interpretują, tzn możliwość podłączenia przez hun do usb

w sumie pod pierwszym zdjęciem z reklam ostatnia ikonka po prawej z opisem supports wired & wifi connections

Czy warto... Wygląda na to że technicznie zmieniono tylo obudowę, co do oprogramowania to nic nie wiadomo.

Dziś otrzymałem druga odpowiedź z gearBest i jest zaprzeczeniem wcześniejszej tj. mi box s definitywnie nie posiada wejścia RJ45.

nic nie wiadomo...

ja nie czekam kupiłem wczoraj Mi box 4k, w sumie to te same urządzenia a nowy ma zainstalowanego Androida 6.0 więc niema problemów ósemki.

Już są pierwsze recenzje na YT, narzekają na problemy z chromecast i małą ilość dostępnego miejsca dla użytkownika ok (2GB)

Witam.

Kupiłem toto urządonko i jako że jest to moja pierwsza styczność z tv boxem szukam informacji jak najlepiej skonfigurować.

Na początek niemiłe zaskoczenie , chciałem zainstalować chrome i zoonk. Chciałem to zrobić z poziomu kompa i nie da się wybrać MI boxa (aplikacja niezgodna z urządeniem )

..
Chciałem to zrobić z poziomu kompa i nie da się wybrać MI boxa (aplikacja niezgodna z urządeniem )

Zaloguj się boxem do sklepu i ze sklepu pobierz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

apkmirror

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-71-0-3578-99-release/google-chrome-fast-secure-71-0-3578-99-2-android-apk-download/ 

Ale Chrome nie będzie zbyt wygodny w obsłudze, chyba, że podłączysz mysz. Są specjalne przeglądarki na ATV np. Puffin (dostępny ze sklepu na boxie)

Edited by souacz

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.