Skocz do zawartości

Problem po wymianie wyświetlacza przez serwis


Janosik449

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wymieniałem ostatnio wyświetlacz w serwisie, prawie wszystko działa tylko dolne przyciski reagują trochę gorzej na dotknięcie i ekran obsługuje tylko 2 dotknięcia jednocześnie, sprawdzałem programem, wcześniej było to więcej.

Jak myślicie czy jest to wina dziadowskiego wyświetlacza czy coś zostało uszkodzone wewnątrz telefonu?

Edytowane przez Janosik449
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kanio napisał:

jakim serwisie oddawales telefon do naprawy wyświetlacza? Z opisu wygloda jakby zapomnieli podpioc od dolnych przycisków wtyczki wszystkich

Przyciski dolne działają, tylko trzeba je mocniej docisnąć, wcześniej tak nie było

 

10 godzin temu, kamillm napisał:

Obstawiam na 99% że to wina części.

Wcześniej wyświetlacz działał normalnie, zauważyłem to dopiero wtedy jak chciałem zrobić screena 3 palcami, potem zainstalowałem apke do sprawdzania ilości dotknięć na ekranie i tylko 2 się rejestrują. Poza tym dotyk na ekranie działa nawet ok, wydaje mi się że to faktycznie wina części. Miał ktoś może taką sytuację i ciekawe czy przyjmą reklamacje...

Edytowane przez Janosik449
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi własnie o ten serwis bo sie strasznie zrypał przez ostatnie kilka miesiecy nie maja orginalnych czesci i mało sie na rzeczach znaja ja tak odczulem bo wymienialem tam 4X wyswietlacz to podróbke mi dali i sms szwankowaly dotyk raz dobrze chodził raz nie wysłałem http://micenter.pl i jestem bardzo zadowolony i orginalne czesci maja nie podrobki w zwyklych komisach kasuja po 350 zł a oni za wyswietlacz 200 zł i jest porównanie duże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uznali Ci tam gwarancję i oddali kasę?

Ile łącznie zapłaciłeś w micenter za wymianę z wyświetlaczem?

35 minut temu, Kanio napisał:

chodzi mi własnie o ten serwis bo sie strasznie zrypał przez ostatnie kilka miesiecy nie maja orginalnych czesci i mało sie na rzeczach znaja ja tak odczulem bo wymienialem tam 4X wyswietlacz to podróbke mi dali i sms szwankowaly dotyk raz dobrze chodził raz nie wysłałem http://micenter.pl i jestem bardzo zadowolony i orginalne czesci maja nie podrobki w zwyklych komisach kasuja po 350 zł a oni za wyswietlacz 200 zł i jest porównanie duże 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...