DooshPastesh

OnePlus One błędy w ostatniej aktualizacji

Recommended Posts

W linku zamieszczam screeny z logów FC które udało mi się wychwycić. Jeśli jest jakaś lepsza metoda podania to poproszę o info, bo kopiowanie treści nie działa.

Przeglądarka systemowa,

Gapps,

Wyszukiwanie w motywach,

Wysyłanie plików "transfer"

https://docs.google.com/file/d/0B4efJ-DmvEigUmlSWWxzUHRSbzQ/edit?usp=docslist_api

Kolejna aktualizacja, znów te same błędy. Odstawiam miui dla opo bo to nie ma sensu, nic nie jest robione w tym kierunku. Za jakiś czas może coś ruszy.

szrajbnięte z OPOsa

Hm być może poprawimy te błędy. Mamy podobne problemy z Note LTE i tam są błędy podczas deodexowania romu. Wywala się Browser i ThemeManager. Nie jest to wina MIUI bo stock rom jest odexed i tam wszystko działa. Jednak my robimy deodex i nasze narzędzie przy tym procesie robi błędy. Jest to rzadkie zjawisko ale też wynika to z tego, że MIUI używa niestandardowych metod w pisaniu aplikacji.

Choć nie są to poważne błędy...

Przeglądarkę można podmienić albo używać Chrome.

Wysłane z MI4

Hmm to ciekawe. A czy wersja z miui.eu też jest deodexowana? Bo w poprzedniej wersji która była u was ominięta ze względu na święto były też te same błędy

szrajbnięte z OPOsa

W zasadzie to spokojnie można używać tej wersji tak jak mówisz, ale mnie trochę to kłuje w oczy fc tu fc tam... Ale wszystko działa oprócz browsera. No i nie mogę znaleźć swoich ulubionych motywów bo fc w wyszukiwaniu...

szrajbnięte z OPOsa

Ah skoro na chińskim romie jest to samo to problem jednak nie leży u nas. Cóż. Prawdopodobnie MIUI v5 jest olane tak samo jak dla Nexusa. Niestety niewiele da się zrobić. MIUI się zajmuje MIUI 6 i Mi4 - choć to w sumie dobrze...

Ja mogę co najwyżej zmniejszyć te problemy przez podmiane aplikacji. Np Browser z Nexusa przenieść do Oppo. Albo sam spróbuj tak zrobić dla testu.

Wysłane z MI4

O toto. Właśnie jestem byłym użytkownikiem nexusa (który leży w szufladzie i czeka na lepsze czasy) a tu taka olewka, jak mówisz. Szkoda, nie mniej jednak może coś się e niedalekiej przyszłości zmieni. Inaczej po co wogóle wypuszczać gniota skoro nic nie robią z nim?

szrajbnięte z OPOsa

Bo nie ma sensu. V5 się skończyło i to co wychodzi co tydzień to tylko odświeżona kompilacja. Prawie nie ma zmian. Nawet dla Mi2.

Ja bym coś poprawił ale bez telefonu w ręce to jest ciężko i za długo to by trwało. Mi też się nie chce bawić w poprawianie tego romu bo mam ciekawsze rzeczy. Ale jeśli ktoś mi pomoże i poda rozwiązanie typu: podmiany aplikacji z innego telefonu działa to ja to szybko wrzucę do skryptu i poprawię.

Wysłane z MI4

Nie ma takiej możliwości. Deodex jest potrzeby by dodać języki.

Wysłane z MI4

Pojawił się portw którym wszystko działa. Jest szansa na pl?

en.miui.com/download-249.html

Używam od 2 dni. Zero problemów, wyszukiwanie motywów działa, działa nawet "tapniecie" :) tylko ten en

Edited by AndrzejKu

Z przyjemnością pozostaje mi potwierdzić i polecić - kilka dni używania i zero problemów. Fajnie, bo CM mimo, że spoko, to MIUI ma wiele spraw lepiej pomyślanych.

Guest
This topic is now closed to further replies.