styling79

Etui Pocophone F1

Recommended Posts

Miałem podobne na Redmi 5 plus i spisywało się dobrze. Jedyna wada to odbarwienia po bokach etui na żółty kolor po dłuższym czasie użytkowania. Tutaj boki są czarne więc takiego problemu nie powinno być. Etui dobrze dopasowane i dobrej jakości.

Ps. Zamówiłem to etui, bo mam zniżkę w sklepie na Allegro. Dam znać jak wygląda gdy przyjdzie

Etui dzisiaj przyszło i jestem pozytywnie zaskoczony. Mimo dosyć grubej ramki wokoło nie pogrubia zbytnio telefonu. Do tego chwyt telefonu się poprawił, bo guma po bokach nie jest gładka jak w poprzednim moim etui. Jest też ona ciekawie frezowana i wygląda to futurystycznie i bardzo ciekawie.Wygląd etui na zdjęciach w internecie dał mi trochę mylący obraz o nim, bo nie wygląda w realu na takie topornie wykonane. Przyciski o niebo lepiej się wciskają niż w innym etui , które używałem do tej pory. Jedynie co może niektórych razić, ale mnie nie przeszkadza, to palcujący się przezroczysty tył etui. Chociaż może przesadziłem z tym palcowaniem, bo bardziej widać smugi po dotknięciu tej powierzchni. Jednak to mi nie przeszkadza, bo przynajmniej widzę tył obudowy i logo producenta. Poza tym zawsze można sobie dociąć jakieś zdjęcie i włożyć pod tył etui i ma się ciekawy obrazek zamiast nazwy producenta.:-D

 

 

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również polecam mofi, nawet bardziej niż nillkin frosted shield. Jakoś tak przyjemniej telefon leży w dłoni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boki są gładkie i dość śliskie, przejście na plecki jest zaoblone. Tekstura tylniej części jest miła w dotyku, zapewnia wystarczający grip i nie zbiera najmniejszych śladów z dłoni czy palców. Z przodu ramka chroni wyświetlacz, ale przy krawędziach zbiera się sporo kurzu.

Zapłaciłem 23 zł z kuponem -20 na allegro i jestem zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now