Jump to content

Etui Pocophone F1


styling79
 Share

Recommended Posts

Miałem podobne na Redmi 5 plus i spisywało się dobrze. Jedyna wada to odbarwienia po bokach etui na żółty kolor po dłuższym czasie użytkowania. Tutaj boki są czarne więc takiego problemu nie powinno być. Etui dobrze dopasowane i dobrej jakości.

Ps. Zamówiłem to etui, bo mam zniżkę w sklepie na Allegro. Dam znać jak wygląda gdy przyjdzie

Etui dzisiaj przyszło i jestem pozytywnie zaskoczony. Mimo dosyć grubej ramki wokoło nie pogrubia zbytnio telefonu. Do tego chwyt telefonu się poprawił, bo guma po bokach nie jest gładka jak w poprzednim moim etui. Jest też ona ciekawie frezowana i wygląda to futurystycznie i bardzo ciekawie.Wygląd etui na zdjęciach w internecie dał mi trochę mylący obraz o nim, bo nie wygląda w realu na takie topornie wykonane. Przyciski o niebo lepiej się wciskają niż w innym etui , które używałem do tej pory. Jedynie co może niektórych razić, ale mnie nie przeszkadza, to palcujący się przezroczysty tył etui. Chociaż może przesadziłem z tym palcowaniem, bo bardziej widać smugi po dotknięciu tej powierzchni. Jednak to mi nie przeszkadza, bo przynajmniej widzę tył obudowy i logo producenta. Poza tym zawsze można sobie dociąć jakieś zdjęcie i włożyć pod tył etui i ma się ciekawy obrazek zamiast nazwy producenta.:-D

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Boki są gładkie i dość śliskie, przejście na plecki jest zaoblone. Tekstura tylniej części jest miła w dotyku, zapewnia wystarczający grip i nie zbiera najmniejszych śladów z dłoni czy palców. Z przodu ramka chroni wyświetlacz, ale przy krawędziach zbiera się sporo kurzu.

Zapłaciłem 23 zł z kuponem -20 na allegro i jestem zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Czy ktoś zna jakieś etui obsługujące Smartcover poza tym od Nillkin? Niestety Nillkina nigdzie już nie mogę znaleźć a poprzednie etui pękło w jednym z rogów i telefon wypada.

Kupiłem jakieś losowe w empiku ale nie wspiera smart cover (do tego momentu myślałem że wszystkie takie etui to wspierają o ile telefon ma odpowiedni sensor)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...