Skocz do zawartości

Zdjęcia - jak robić?


cr00x

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.04.2019 o 21:48, latet napisał:

Musisz też wiedzieć, że Mi8 to w praktyce telefon z… jednym aparatem. Choć ma dwa. Niestety, ten drugi ("tele" 2x) praktycznie do niczego się nie nadaje. Tylko w bardzo bardzo dobrym świetle ewentualnie. Poza tym - porażka. GCam w ogóle go nie używa.

Używa używa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Włączyłem opcję "add aux to camera switch", zrestartowałem aplikację, zrestartowałem telefon i nie wyświetla mi się opcja wyboru tylnej kamery x1 i x2. Mam cały czas jedynie "lupkę" do powiększania.

Czy jeszcze coś powinienem włączyć w ustawieniach?

Poza tym przednia kamera ma tylko opcję 5MP zamiast 20MP :(

Edit:

Już doczytałem. Po ustawieniu AUX, trzeba 2 razy kliknąć w ikonę wyboru przód-tył, wtedy nie przełącza się na drugą stronę, tylko zmienia kamerę na tele (patrz screenshot).

photo_2019-06-17_14-15-14.jpg

Jednak nadal nie wiem jak zmienić rozdzielczość kamery przedniej...

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

O ile się nie mylę, jest realizacja przez dwie kamery. W zależności którą wybierasz, takie masz zbliżenie (1x lub 2x). Możesz w każdej z tych kamer też używać dodatkowo zoom cyfrowy, co IMO nie jest najlepszym pomysłem. No, chyba że akurat nie zależy Ci na wysokiej jakości zdjęcia. Ja naprzemiennie (w zależności od potrzeb) stosuję stockowy aparat i GCam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Carburator napisał:

O ile się nie mylę, jest realizacja przez dwie kamery. W zależności którą wybierasz, takie masz zbliżenie (1x lub 2x). Możesz w każdej z tych kamer też używać dodatkowo zoom cyfrowy, co IMO nie jest najlepszym pomysłem. No, chyba że akurat nie zależy Ci na wysokiej jakości zdjęcia. Ja naprzemiennie (w zależności od potrzeb) stosuję stockowy aparat i GCam.

Też używam gcam i stock'a. 

Czyli to 1x czy 2x to optyczny?

 

W ogóle jak się wam sprawuje oko aparatu po jakimś czasie? W sensie czy się rysuje? Case oryginalny słabo zakrywa aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2019 o 10:01, Carburator napisał:

O ile się nie mylę, jest realizacja przez dwie kamery. W zależności którą wybierasz, takie masz zbliżenie (1x lub 2x). Możesz w każdej z tych kamer też używać dodatkowo zoom cyfrowy, co IMO nie jest najlepszym pomysłem. No, chyba że akurat nie zależy Ci na wysokiej jakości zdjęcia. Ja naprzemiennie (w zależności od potrzeb) stosuję stockowy aparat i GCam.

Jaką masz dokładnie wersje GCAM ?

Dnia 28.10.2019 o 18:20, 90tomash napisał:

Też używam gcam i stock'a. 

Czyli to 1x czy 2x to optyczny?

 

W ogóle jak się wam sprawuje oko aparatu po jakimś czasie? W sensie czy się rysuje? Case oryginalny słabo zakrywa aparat

Mam go niecały rok i ani jednej ryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2019 o 10:34, Mnichu87 napisał:

Jaką masz dokładnie wersje GCAM ?

Używam wersji MGC_6.2.024_RazerPhone2_V1c. Niestety nie działa już przełączanie pomiędzy kamerami 1x i 2x, czego bardzo żałuję. Ostatnia wersja która to obsługiwała to  MGC_6.1.021_MI8_V2e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...