Skocz do zawartości

Asystent Google


k1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, działa wam ten asystent google? Zapisalem sie do bety, pobralem aktualizacje i ogolnie po kliknieciu na mikrofon jak np. powiem "pogoda warszawa" to glos normalnie mi odpowiada jaka jest pogoda w warszawie, pokaże trase gdzieś tam itp, ale widziałem też coś takiego że sobie z nim normalnie rozmawiali, pytali np. jak sie czuje a on mi odpowiadal, potrafił opowiedziec kawał, natomiast jak ja powiem żeby opowiedział kawał to on zamiast mi ten kawal powiedziec to szuka tej frazy w googlach. Dodam też, że dodałem swoj głos i na polecenie "OK google" czasem reaguje a czasem nie i nie wiem od czego to zależy.  Moj telefon to Mi Mix 2. Jak to działa u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba troszkę nie ogarniasz telefonu. To o czym piszesz to Google NOW, coś co jest od wielu lat w każdym telefonie z androidem. Gdy przytrzymasz home, uruchomisz Google Now, gdy powiesz "ok google" będziesz mógł mówić "pogoda + miasto" , "wyznacz trasę do... " , "zadzwoń do...." "wyślij wiadomość do.... " itd. Asystent Google to następca Google Now, odpowiednik Siri od apple, czy alexy od Amazony lub Cortany od Microsoftu. Przewagą Asystenta Google będzie to, że obsłuży nasz język. Żeby go posiadać najlepszą metodą jest zakup Gogole Pixel :), inną opcją wgranie czystego Androida 9.0. A ostatnia opcja jest cierpliwość, Google zapowiedział że pewnego dnia asystent pojawi się na telefonach z androidem w 30 krajach w tym w Polsce. Kiedy ? zadzwoń do Google i się dopytaj. Mniej więcej wedle zasady "będzie jak przyjdzie". 

 

ps: możesz zmienić język systemu na angielski i zobaczysz Asystenta ale obsłużysz go tylko po angielsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...