mrMajor

Mi Fit + Mi Band 3 - sen za dnia

Recommended Posts

Mieliście problem z wykrywaniem snu za dnia?

Ja mam wrażenie, że opaska wykrywa sen poprawnie (ikonka na wyświetlaczu Mi Band 3 - tak jak podczas snu), natomiast program nie rejestruje snu za dnia

odłączanie i podłączanie opaski nic nie daje 

Edited by mjrMajor

22 minuty temu, mjrMajor napisał:

Mieliście problem z wykrywaniem snu za dnia?

Dla MiFit sen jest tylko w nocy. Tak jest, zawsze było i nie można tego zmienić.

Ok. Już kupiona. 

Mam jeszcze tylko pytanko odnośnie aktualizacji firmware w tym programie, czy ufać temu programowi w 100%?

Wykrywa że jest nowsza wersja 1.8.0.0, ja mam 1.6.0.16 - czy to na pewno bezpieczne, ew. co ta wersja zmienia?

Co dodaje aktualizacja zasobów?

Jeśli chodzi o wersje alternatywne - czy one współpracują potem z oryginalnym Mi FIT? Jest sens to instalować? Co zmieniają?

Edited by mjrMajor

Czyli w N&F aktualizacje firmware opaski przebiegają tak samo jak w Mi Fit ? nie trzeba mieć Mi Fit, żeby dostawać aktualizacje ?

7 hours ago, SKORPION said:

... 

A po ci jeszcze mi fit? 

Tak jak później napisałeś "co kto woli". 

W moim przypadku korzystam tylko z Mi fit i nie wyobrażam sobie inaczej gdyż jestem zwolenniczką oryginalnych aplikacji absolutnie do wszystkiego :rolleyes: 

Notify & fitness u mnie się nie sprawdziło <_< Zamuliło mi telefon na maksa. Kilka razy się przegrzał i wyłączył :evil: Kilka razy pojawił mi się alert, że aplikacja ta zużywa za dużo energii (posiadam Huawei P9). Bateria w Mi Bandzie szybko mi znikała. Ale faktycznie z N&f wykrywanie snu działało bez zarzutów. Jednak ilość tych wszystkich funkcji dla mnie stała się po prostu bezużyteczna (być może z braku czasu na bajery :ph34r:

Pozdrawiam ;)

Co do Notify & Fitness czy nieoficjalne oprogramowanie możliwe do wgrania w tej apce to tylko emotki w powiadomieniach? Czy może coś jeszcze? Ktoś ma?

Witajcie, która app będzie najlepsza do monitorowania snu w nocy oraz za dnia np. krótkie drzemki. Na czym polega wybudzenie przez opaskę dla odpowiedniej fazy snu?

Słyszałem o 2 app którą pod kątem snu bardziej polecacie i gdzie mogę zapoznać się z wszystkimi możliwościami app dla wspomnianej opcji:

a) Notify & Fitness for Mi Band
b) Tools & Mi Band

2 godziny temu, raafaello1982 napisał:

Witajcie, która app będzie najlepsza do monitorowania snu w nocy oraz za dnia np. krótkie drzemki. Na czym polega wybudzenie przez opaskę dla odpowiedniej fazy snu?

Słyszałem o 2 app którą pod kątem snu bardziej polecacie i gdzie mogę zapoznać się z wszystkimi możliwościami app dla wspomnianej opcji:

a) Notify & Fitness for Mi Band
b) Tools & Mi Band

Notiffy & fitness 

• Thanks 1