Skocz do zawartości

Mi Fit + Mi Band 3 - sen za dnia


mrMajor

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście problem z wykrywaniem snu za dnia?

Ja mam wrażenie, że opaska wykrywa sen poprawnie (ikonka na wyświetlaczu Mi Band 3 - tak jak podczas snu), natomiast program nie rejestruje snu za dnia

odłączanie i podłączanie opaski nic nie daje 

Edytowane przez mjrMajor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już kupiona. 

Mam jeszcze tylko pytanko odnośnie aktualizacji firmware w tym programie, czy ufać temu programowi w 100%?

Wykrywa że jest nowsza wersja 1.8.0.0, ja mam 1.6.0.16 - czy to na pewno bezpieczne, ew. co ta wersja zmienia?

Co dodaje aktualizacja zasobów?

Jeśli chodzi o wersje alternatywne - czy one współpracują potem z oryginalnym Mi FIT? Jest sens to instalować? Co zmieniają?

Edytowane przez mjrMajor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, SKORPION said:

... 

A po ci jeszcze mi fit? 

Tak jak później napisałeś "co kto woli". 

W moim przypadku korzystam tylko z Mi fit i nie wyobrażam sobie inaczej gdyż jestem zwolenniczką oryginalnych aplikacji absolutnie do wszystkiego :rolleyes: 


Notify & fitness u mnie się nie sprawdziło <_< Zamuliło mi telefon na maksa. Kilka razy się przegrzał i wyłączył :evil: Kilka razy pojawił mi się alert, że aplikacja ta zużywa za dużo energii (posiadam Huawei P9). Bateria w Mi Bandzie szybko mi znikała. Ale faktycznie z N&f wykrywanie snu działało bez zarzutów. Jednak ilość tych wszystkich funkcji dla mnie stała się po prostu bezużyteczna (być może z braku czasu na bajery :ph34r:

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, która app będzie najlepsza do monitorowania snu w nocy oraz za dnia np. krótkie drzemki. Na czym polega wybudzenie przez opaskę dla odpowiedniej fazy snu?

Słyszałem o 2 app którą pod kątem snu bardziej polecacie i gdzie mogę zapoznać się z wszystkimi możliwościami app dla wspomnianej opcji:

a) Notify & Fitness for Mi Band
b) Tools & Mi Band

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raafaello1982 napisał:

Witajcie, która app będzie najlepsza do monitorowania snu w nocy oraz za dnia np. krótkie drzemki. Na czym polega wybudzenie przez opaskę dla odpowiedniej fazy snu?

Słyszałem o 2 app którą pod kątem snu bardziej polecacie i gdzie mogę zapoznać się z wszystkimi możliwościami app dla wspomnianej opcji:

a) Notify & Fitness for Mi Band
b) Tools & Mi Band

Notiffy & fitness 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...