Sign in to follow this  
michal197

Xiaomi redmi note 4x po wymianie baterii telefon włącza się i wyłącza w kółko

Recommended Posts

Po wymianie baterii telefon włącza się i w momencie wczytywania wyłącza i tak w kółko. Moim zdaniem zrobiła się cegła. Próbowałem już wielu metod miflash, Mipcsuite, sp flashtool. Telefon włącza się w trybie fastboot a w menedżerze urządzeń komputer widzi go jako android bootloader interface. Podczas flashowania miflashem wyskakuje błąd (error: Missmatching image and device) lub (remove: download for partition "boot" is not allowed). Aktualizując flash za pomocą mipcsuite aktualizacja dochodzi do 80% i telefon się resetuje i wyskakuje błąd, że nie udało się dokończyć aktualizacji. 

Redmi Note 4X (4GB/64 ROM) kupiony na aliexpress

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Pierwszy błąd wskazuje na niewłaściwy obraz pod Twój telefon. Masz wersję z Mediatekiem czy Snapdragonem? Prawdopodobnie tak czy siak masz zablokowany bootloader.

Dnia 24.10.2018 o 09:57, Orjon napisał:

Pierwszy błąd wskazuje na niewłaściwy obraz pod Twój telefon. Masz wersję z Mediatekiem czy Snapdragonem? Prawdopodobnie tak czy siak masz zablokowany bootloader.

Mam mediatek a bootloader niestety zablokowany.

Czyli nic nie da się z tym zrobić?

Edited by michal197

Odkopię temat, bo sam szukalem  baterii i prawdopodobnie mało nie kupiłem złej .

W części ofert na aliexpress pojawiły się ostatnio informacje, że Note 4x na snapie i mtk ma dedykowane inne baterie. Prócz tego znalazłem info, że montaż złej moze skutkować objawami jak w temacie. 

Jeśli błędne info, to proszę o korektę 

Do wersji ze Snapdragonem Global 3/32 pasuje bateria o oznaczeniu BN43. Do Mediateka BN41. Różnią się odwróconą polaryzacją oraz taśmy wyglądają trochę inaczej

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odkopuję temat

Miałem przez moment założoną bn43, teraz założyłem (już dobrą) bn41. Pojawia mi się podobny problem, tylko do tego termometr wariuje - średnio od 20 do 60st w ciągu kilku minut , a raz mi pokazał -9 st. Wymiana softa pomoże, czy fizycznie mogłem coś spieprzyć?