Skocz do zawartości

Xiaomi redmi note 4x po wymianie baterii telefon włącza się i wyłącza w kółko


michal197

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie baterii telefon włącza się i w momencie wczytywania wyłącza i tak w kółko. Moim zdaniem zrobiła się cegła. Próbowałem już wielu metod miflash, Mipcsuite, sp flashtool. Telefon włącza się w trybie fastboot a w menedżerze urządzeń komputer widzi go jako android bootloader interface. Podczas flashowania miflashem wyskakuje błąd (error: Missmatching image and device) lub (remove: download for partition "boot" is not allowed). Aktualizując flash za pomocą mipcsuite aktualizacja dochodzi do 80% i telefon się resetuje i wyskakuje błąd, że nie udało się dokończyć aktualizacji. 

Redmi Note 4X (4GB/64 ROM) kupiony na aliexpress

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2018 o 09:57, Orjon napisał:

Pierwszy błąd wskazuje na niewłaściwy obraz pod Twój telefon. Masz wersję z Mediatekiem czy Snapdragonem? Prawdopodobnie tak czy siak masz zablokowany bootloader.

Mam mediatek a bootloader niestety zablokowany.

Czyli nic nie da się z tym zrobić?

Edytowane przez michal197
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odkopię temat, bo sam szukalem  baterii i prawdopodobnie mało nie kupiłem złej .

W części ofert na aliexpress pojawiły się ostatnio informacje, że Note 4x na snapie i mtk ma dedykowane inne baterie. Prócz tego znalazłem info, że montaż złej moze skutkować objawami jak w temacie. 

Jeśli błędne info, to proszę o korektę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odkopuję temat

Miałem przez moment założoną bn43, teraz założyłem (już dobrą) bn41. Pojawia mi się podobny problem, tylko do tego termometr wariuje - średnio od 20 do 60st w ciągu kilku minut , a raz mi pokazał -9 st. Wymiana softa pomoże, czy fizycznie mogłem coś spieprzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...