Skocz do zawartości

Duży pobór RAMu


bumbum35

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że Note zużywa bardzo dużo RAMu, dobrze że jest go 2gb bo gdyby miał 1gb to by zabrakło. Po restarcie wolnych jest ponad 1200mb, po kilku godzinach zabawy jest 1100mb wolnych pomimo ubicia wszystkich aplikacji. Po kilku dniach pomimo ubicia tych samych aplikacji,RAMu już jest tylko 800mb i dopiero restart pomaga aby było znów 1200mb wolnych. Miałem kilka modeli z 1gb RAMu i dawały radę z tymi samymi aplikacjami. Dlaczego miui zżera tyle pamięci RAM? Nie pomaga nawet program Clean Master.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zżera? Tak ma być, zasada działania Androida jest taka, że niewykorzystany ram to zmarnowany. Na Mi4 zużywa prawie 2GB z 3. W jakim celu jest Ci potrzebne więcej ram, aplikacje nie mają wystarczająco? Sprawdź czy nie masz za wiele aplikacji w tle i w autostarcie. Jednak 1,2 GB wolnego to bardzo dużo, dzięki temu system działa płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że Note zużywa bardzo dużo RAMu, dobrze że jest go 2gb bo gdyby miał 1gb to by zabrakło. Po restarcie wolnych jest ponad 1200mb, po kilku godzinach zabawy jest 1100mb wolnych pomimo ubicia wszystkich aplikacji. Po kilku dniach pomimo ubicia tych samych aplikacji,RAMu już jest tylko 800mb i dopiero restart pomaga aby było znów 1200mb wolnych. Miałem kilka modeli z 1gb RAMu i dawały radę z tymi samymi aplikacjami. Dlaczego miui zżera tyle pamięci RAM? Nie pomaga nawet program Clean Master.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

A co chcesz trzymać w tym ramie?

Jakiś swój skrypt że wymagasz np 1GB?

Czy dana gra nie pozwala się uruchomić bo masz mało ram?

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...