Jump to content

Problem z rebootem systemu.

zawias12
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałem problem z baterią postanowiłem więc przywrócić ustawienia fabryczne mojego mi6. Wszystko szło dobrze aż do momentu ponownego uruchomienia po wybraniu języka i regionu (do wyboru tylko Chiny) telefon wpada w pętle i uruchamia się recovery. Zrobiłem jeszcze raz wipe i reboot ale wszystko się powtarza. Telefon z gearbest rom global nie zmieniany od początku bootloader zablokowany do tej pory nie było żadnych problemów. Mam nadzieję, że coś mi poradzicie.

• 4 months later...

A w moim drugim telefonie - Mi6 rano widzę coś takiego, nic nie grzrebane w systemie.

REBOOT tylko uruchamia ponownie to samo, a CONNECT WITH MIASSISTSAT każe podłączyć kabel. Zainstalowany na kompie PCsuite, jednak komunikat każe szukać ratunku w pomocy technicznej na forum miui..

Co robić żeby znowu działał?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka1d38ac17c10fbeb0fd54f9db88fcd1bf.jpg

Niestety nie wchodzi w tryb fastbota ani download, jedynie Recovery.
Żeby go wogóle włączyć muszę trzymać vol- i power przez 3 cykle restartu i się odpala android, ale tak nie da się funkcjonować..
Niestety ani miunlock, ani pcsuite go nie widzi w tym trybie Recovery nawet po zaznaczeniu na nim opcji z MiAssistant.
Spróbowałam odpalić MiFlash 2018.5.28.0 i widzi telefon na którym widać to co w załączniku. Więc odpaliłam flash, odpowiedni rom global stsble i pasek cały się zapełnił na zielono, ale program nalicza sekundy i nalicza a nie kończy. Jak na zdjęciu nr2. Już nie wiem czego się chwytać :(ea1b826dcf1250769205506ba5945ba5.jpge8c2d81882409d4534e17d11d171e171.jpg6eda2c1c8aad72028a6b6b597ec03917.jpgb3046ee8d3ba516c2914ff5cb3c25ca6.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka