Skocz do zawartości

Problem z rebootem systemu.


zawias12

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem problem z baterią postanowiłem więc przywrócić ustawienia fabryczne mojego mi6. Wszystko szło dobrze aż do momentu ponownego uruchomienia po wybraniu języka i regionu (do wyboru tylko Chiny) telefon wpada w pętle i uruchamia się recovery. Zrobiłem jeszcze raz wipe i reboot ale wszystko się powtarza. Telefon z gearbest rom global nie zmieniany od początku bootloader zablokowany do tej pory nie było żadnych problemów. Mam nadzieję, że coś mi poradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A w moim drugim telefonie - Mi6 rano widzę coś takiego, nic nie grzrebane w systemie.

REBOOT tylko uruchamia ponownie to samo, a CONNECT WITH MIASSISTSAT każe podłączyć kabel. Zainstalowany na kompie PCsuite, jednak komunikat każe szukać ratunku w pomocy technicznej na forum miui..

Co robić żeby znowu działał?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka1d38ac17c10fbeb0fd54f9db88fcd1bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wchodzi w tryb fastbota ani download, jedynie Recovery.
Żeby go wogóle włączyć muszę trzymać vol- i power przez 3 cykle restartu i się odpala android, ale tak nie da się funkcjonować..
Niestety ani miunlock, ani pcsuite go nie widzi w tym trybie Recovery nawet po zaznaczeniu na nim opcji z MiAssistant.
Spróbowałam odpalić MiFlash 2018.5.28.0 i widzi telefon na którym widać to co w załączniku. Więc odpaliłam flash, odpowiedni rom global stsble i pasek cały się zapełnił na zielono, ale program nalicza sekundy i nalicza a nie kończy. Jak na zdjęciu nr2. Już nie wiem czego się chwytać :(ea1b826dcf1250769205506ba5945ba5.jpge8c2d81882409d4534e17d11d171e171.jpg6eda2c1c8aad72028a6b6b597ec03917.jpgb3046ee8d3ba516c2914ff5cb3c25ca6.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...