Skocz do zawartości

Gorące procesory i szybko rozładowująca się bateria


Kawasakiman750

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można podłączę się do pytania. RN4 mojej żony zwariował w ciągu jednej nocy. Jeszcze w czwartek działał jak przez ostatni rok czyli bez większych problemów. Bateria trzymała cały dzień i wszystko było w porządku. A już wczoraj rano zaczął się przegrzewać a bateria leciała na łeb. Telefon wylądował się w 3 godziny. Po. Ponownym naładowaniu było dokładnie to samo. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale CPU-Z pokazuje CPU Load na poziomie 70 - 80% nawet po ubiciu wszystkich aplikacji.
Domyślam się, że coś może działać w tle, ale nie mogłem znaleźć co. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, miroz81 napisał:

inny kolor wskaźnika baterii.

Jaki? Zielony jest przy normalnym trybie baterii, żólty przy trybie oszczędnym, czerwony, gdy się rozładowuje.

Nikt nie wrzucił screenów z info o baterii, z użycia apek, wersji system,u etc... z fusów mamy wróżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj tel od pełnego naładowania rozładował się w kilka godzin. Dziś cały czas na trybie oszczędnym. Ekran zużył 95% baterii, ale prawie cały czas był w uśpieniu. Jak tryb oszczędności baterii jest wyłączony, procent baterii znika w oczach. nie wiem jakiego rodzaju info byłoby jeszcze pomocne?

Screenshot_2018-10-20-12-00-38-886_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-10-20-11-58-21-942_com_miui.securitycenter.thumb.png.b88ad13d9c18e89865861f0545f357c2.pngScreenshot_2018-10-20-12-01-10-256_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-10-20-12-02-19-946_com.android.settings.pngScreenshot_2018-10-20-12-09-07-090_com.digibites.accubattery.pngScreenshot_2018-10-20-12-09-17-720_com.digibites.accubattery.png

Screenshot_2018-10-20-12-00-49-912_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez Teo.A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia bardzo fajne. Wyczytałem że miui10 beta? Zgadza się? Beta to beta nie finalna wersja. Windowsa beta chcielibyście używać? No chyba nie. Proponuję stabilną jak na razie miui9.

U mnie bateria 2 do 3 dni przy ekranie 9 do 11 godzin.

Edytowane przez slawek.n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tego co piszą na forum globalnym dot. apki googla:

Cytat

  I have found the problem. It was in google duo app. Removing updates from it and blocking automatic updatea for google play fixed the issue. Blocking uodate is not required, but it has to be done until google fixes the duo bug that makes battery overheat.
Hope this was helpful.

W skrócie, usuńcie aktu apki Duo od Google i dla pewności zablokujcie jej aktualizacje do czasu, aż Google wyda łatkę.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...