Skocz do zawartości

MIUI V10.0.1.0.OEDMIFH I Stabilna 1.7G


Areczek2018

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? O ile poprawiło się na automacie odwzorowanie kolorów (a było już naprawdę nieźle) o tyle przy zdjęciach "na szybkiego" pojawia się rozmycie, albo nałożenie klatek na siebie. 

Paskudne ikony po zmianie. 

Pojawiło się wyciszanie selektywne (to wycisz, tamtego nie itp.) 

Brak nadal na 10.0. 1.0 rozpoznawania twarzy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotspot wifi i tethering po aktualizacji MI 10 brak dostępu do internetu z kartą orange.Porażka totalna.Próbowałem już wszystkiego.Mi 9 niechce mi sie wgrać,inne próby bez efektu.Wszystko co piszą na forach niestety bez efektu.Trzeba wysłać do serwisu może oni coś poradzą.Ogólnie cała 10tka w porównaniu z 9 tką dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, frrancuz napisał:

Sprawdź inną sieć. Ja mam VM i normalnie działa.
Może Orange cię blokuje? Kiedyś net był u nich w telefonie, ale udostępnianie blokowali.
Może coś drobnym druczkiem przegapileś i nadwyrężyłeś limity?

RN5p - whyred
 

A już pisze szczegóły.To się stało po aktualizacji do miu 10.Wrzuciłem kartę plusa i wszystko działa poprawnie hotspot i tethering.Kartę orange(nju)przełożyłem do drugiego telefonu i też działa poprawnie jest hotspot i tethering..Dziwne że kartą plusa jest hotspot działa poprawnie i jest ok,a nju już nie.Zostało mi jeszcze 40gb.Coś mi ten nju śmierdzi,no ale w innym smartfonie hotspot działa poprawnie.Fakt ostatni tydzień non stop wszystko chodziło przez hot spot...Ciekawe czy mogli zablokować dostęp do neta przez hot spot tylko na tym smartfonie

Edytowane przez Max33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, JamCiTo napisał:

To nie tylko z siecią problem jest po upgrade. U mnie po wybraniu numeru potrafi być ze 20-30 s ciszy i dopiero jest sygnał. I to też na karcie Orange. Na Vikingu tego nie ma. A na Orangu na MIUI 9.6.4 też nie było. Teraz coś świruje. I batę szybciej zjada. 

Czyli wysyłamy do serwisu,ciekawe co zrobią.Najlepiej było by wgrać miu 9 i nie aktualizować do 10.Ale przedziwna sytuacja,że problemy są tylko z orange.Wcześniej miałem motorolki i lenovo p2 nigdy nie było problemu.Jednak najlepszy czysty android,bo jak widać,nakładki potrafią wiele zepsuć.

Edytowane przez Max33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeee tammmm.... Jest drugi Max który bez problemu obsługuje tę kartę. A toto było brane z chinowni i nie chce mi się kombinować. Tym bardziej, że na VM działa normalnie, a tylko na Orangu ma takie wyskoki i to też poczekam do aktualizacji, może coś dygnie. Zaraz serwis ;-). Szybciej beta-testerem zostanę ;-). 

 

Edyta: na Motkach, Syfsungach, Szajsfonie, Lidżi też ta sama karta nie miała problemu. Ale może krzywo ją przyciołem teraz jak z mikro- nano- robiłem. 

Edyta 2: jednak nie przycięcie. Po włożeniu w adapter i starego Maxa wszystko normalnie... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, JamCiTo napisał:

Jeeee tammmm.... Jest drugi Max który bez problemu obsługuje tę kartę. A toto było brane z chinowni i nie chce mi się kombinować. Tym bardziej, że na VM działa normalnie, a tylko na Orangu ma takie wyskoki i to też poczekam do aktualizacji, może coś dygnie. Zaraz serwis ;-). Szybciej beta-testerem zostanę ;-). 

 

Edyta: na Motkach, Syfsungach, Szajsfonie, Lidżi też ta sama karta nie miała problemu. Ale może krzywo ją przyciołem teraz jak z mikro- nano- robiłem. 

Karta oryginalna od nich nano sim.Bez przycinki.Zadzwoniłem do boku,i...sam konsultant był zaskoczony,bo jest założona jakaś blokada,i sytuacja nie powinna mieć miejsca,czyli reklamacja przekazana do działu technicznego,w ciągu 2 dni będzie odpowiedź.Jeśli to nie pomorze,to mam lokalny serwis który wgra mi tą9.6.6.0,ale strace gwarancje.Wsumi to właśnie w ostatnim tygodniu hotspot był intensywnie używany.Ps smartfon kupiłem z oficjalnej dystrybucji xiaomi,na nasz rynek.

Edytowane przez Max33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. Zachciało mi się sobie samemu prezent na urodziny robić... I z Lighta brałem... Szedł w kij długo i dopiero spór na PayPalu spowodował, że nagle, magicznie się odnalazł i doszedł... 5-8 dni roboczych trwało ponad miesiąc... Dlatego nie chce mi się kombinować, a ze strony Orange wsio jest OK, bo karta wsadzona w starego Maxa hula jak głupia. Dlatego podejrzewam, z powodu iż stało się to po aktualizacji, że jakiś problem softwareowy jest. Jeszcze muszę pomieszać slotami i wtedy zobaczymy co będzie - tak właśnie na to wpadłem teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JamCiTo napisał:

Ja niestety nie. Zachciało mi się sobie samemu prezent na urodziny robić... I z Lighta brałem... Szedł w kij długo i dopiero spór na PayPalu spowodował, że nagle, magicznie się odnalazł i doszedł... 5-8 dni roboczych trwało ponad miesiąc... Dlatego nie chce mi się kombinować, a ze strony Orange wsio jest OK, bo karta wsadzona w starego Maxa hula jak głupia. Dlatego podejrzewam, z powodu iż stało się to po aktualizacji, że jakiś problem softwareowy jest. Jeszcze muszę pomieszać slotami i wtedy zobaczymy co będzie - tak właśnie na to wpadłem teraz. 

Właśnie ja dla tego się wstrzymałem,i dałem wiecęj,bo też tak kombinowałem.Zastanawia mnie ta blokada.Jakby konsultant tego nie widział to pewnie by powiedział że jest wszystko ok.Tą aktualizacje ściągałem właśnie przez lte.Tylko wszystkie inne sieci działają,a tylko z orange jest problem.Ja sie slotami bawiłem i nic.Przedziwna konfiguracja,że tylko orange nie działa.Ps.jak miałem lenovo p2 to tam ludzie pisali,że w playu na romingu krajowym data nie działała.Po jakimś czasie przyszła poprawka i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

Zgłupiałem całkiem... Raz na jednym, raz na drugim... Raz jest dobrze, a 59 razy źle... 

Mało tego... Od tego mieszania dwa, albo ze 3 razy miałem zwiechy na karcie VM... 

Echhhh... Jak człowiek chce sobie dobrze zrobić to zawsze po górkę... 

 

 

Co mnie na MiMaxa wzięło... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie xiaomi...Trzeba było dołożyć,i brać jakiegoś flagowca,albo coś z czystym andkiem.Niestety z nju odpowiedź,że to wina telefonu.Jutro oddaje,wgrywamy 9.6.6.0,jeśli się da,to może całkowicie odinstalować tą nakładkę miui.Napisze w pn,czy sie udało.Ps sam smartfon tu nie jest winny.Poszła beznadziejna aktualizacja i tyle.Żebym wiedział,to bym jej nie instalował.Hotspotu używałem codziennie,więc czekanie na aktualizacje niema sensu.Serwisant sam mówił,jakie są klocki po niby ulepszających aktualizacjach.

Edytowane przez Max33
Lenovo P2 mieli tak,że w play w romingu krajowym nie było transmisji danych.No takie aktualizacje wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat przetrenowałem ze 2-3 aparaty na czystym andku i po prostu MIUI ma kilka rozwiązań które mi pasują, a coby je mieć musiałbym i tak instalować kilka apek, więc wolę mieć distro które ma od razu zaszyte to w bebechach. 

 

Qrczaki to Gentoo, Mint, Debian i kilka innych to też nakładki na Linuksa? Człowiek się uczy całe życie... 

:-D

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...