zajec

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

Recommended Posts

Potwierdzam co Orjon pisał. Mam mi6 ostatni stable i działa najnowszy YT vanced przez Sai

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, Orjon napisał:

Na xiaomi.eu ostatnich betach i nowych stable od 20 lutego SAI działa normalnie, można zignorować info w apce. Na innych MIUI trzeba optymalizację wyłączyć.

Mi Youtube Vanced działa w tle z każdym romem. Właśnie teraz słucham już z 2 godziny audio i nie wyłączałem optymalizacji Miui. Nic nie usypia appki, póki chodzi.

Chyba się nie zrozumieliśmy ;)
Chodzi mi o to że instalacja apek przez SAI idzie już na xiaomi.eu, a nie że YT Vanced nie działa.

Stare sposoby działają najlepiej. A instalacja przez SAI nie poszła?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Komu się udało?
Próbowałem dziś ale nie szło.
Ten dopisek aka the "haha MIUI is such a garbage ROM you have to use a special snowflake installation" method" jest trochę demotywujący :D

Na każdym xiaomi.eu od lutego idzie bez problemu.

MicroG -> SAI -> instalujesz wersję non-root -> powinna działać.

• Like 1

Dzięki.
Szukam w necie jakiegoś poradnika i póki co - nic.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, mini21 napisał:
Dzięki.

Szukam w necie jakiegoś poradnika i póki co - nic.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Ja tez mam z tym problem na xiaomi.eu. Jesli wylaczy sie optymalizacje miui (nie ma tu takiej możliwości albo nie znalazlem ) sai zainstaluje najnowszy yt vanced. Posilkuje sie starsza wersja ktora zainstalowalem przez moduly magisk.

Edit : faktycznie wersja vanced bez roota dziala i instaluje sie bez problemu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by Orjon
Twój post zajmuje pół strony. Sprawdzenie pustych linii, nawet jeśli to tapatalk, nie jest takie trudne..

Ogólnie moduł Magiska nie działa już:

Cytat

- Magisk installation is no longer supported, the Magisk and root installation method are now the same. 

Więc ja się nie bawię w kombinację z xposed, tylko używam non-root.

• Like 1

Czy jesli chce korzystac z yt vanced bez koniecznosci logowania sie, to rowniez musze miec MicroG? Zainstalowalem przez SAI i apka crashuje sie od razu po uruchomieniu.

@rradek

Można. Ja nie mam z tym żadnego problemu. Do tego SAI jest po polsku. Zobacz zobacz do instrukcji YT vanced.

@nasluchowy1

Nie mam takiego odczucia. Ma swoje wady, zawsze lepszy jest akurat ten producent którego nie używamy :)

Czy jest możliwość aby aplikacja była ustawiona jako domyślna bez root'a? Po wejściu w link od YT wbija w systemową apke. Tylko tego brakuje do szczęścia. 

Czy jest możliwość aby aplikacja była ustawiona jako domyślna bez root'a? Po wejściu w link od YT wbija w systemową apke. Tylko tego brakuje do szczęścia. 
Chyba nie można. Próbowałem ustawić tak żeby oryginalne yt w ogóle się nie otwierało wciskając na link niestety nic to nie dało.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Redmi note 7. U mnie jest inna sytuacja, bo ja nie mam YouTube w PixelExperience więc wszystko otwiera mi się w vanced, ale pamiętam, że przy którejś aplikacji miałem ustawienie na ten styl które linki ma otwierać(na globalu). Nie masz częstość takiego?

Screenshot_20200910-181856584.jpg

Screenshot_20200910-181913638.jpg

3 godziny temu, eidur napisał:

Redmi note 7. U mnie jest inna sytuacja, bo ja nie mam YouTube w PixelExperience więc wszystko otwiera mi się w vanced, ale pamiętam, że przy którejś aplikacji miałem ustawienie na ten styl które linki ma otwierać(na globalu). Nie masz częstość takiego?

Gdzie masz taką możliwość ustawienia? ja posiadam wersję 14.21.54 i nie znalazłem takiej opcji. 

Ja mam system na podstawie googlowego pixela, nie mam obecnie miui dlatego pytam czy nie masz takie opcji. Aplikacje, YouTube vanced, informacje o aplikacji 

23 godziny temu, EdiSk8 napisał:

Wyłącz oryginalnego YT przez adb. 

Wyłącz oryginalnego YT przez adb. 
Możesz napisać jak to zrobić albo jakiś link?

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Nawet tu na forum w tutorialach jest. Forum mi wywala error przy linku. Poza tym, google i kombinacja debloat adb uninstal.