Skocz do zawartości

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle


zajec

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu tej aplikacji wyskakuję mi często w powiadomieniach

"keep microG in background" jak to kliknę przenosi mnie do ustawień optymalizacji baterii.

Może ktoś rozjaśnić temat?. To coś w rodzaju kłódki dla tej aplikacji, w sensie ze musi być cały czas aktywna czy jak??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
18 godzin temu, Marrik napisał:

A na czym instalujesz? Na stocku wymaga wyłączenia optymalizacji, która domyślnie jest włączona.

Chyba mylisz dwie rzeczy: Optymalizacja MIUI i Optymalizacja baterii. Kolega WD40 pokazał screen z Optymalizacja baterii. A jeśli chodzi ci o Optymalizacje Miui, to na Globalu idzie zainstalować Vanced Manager a potem reszte. Nic nie muszę wyłączać. Chyba tylko w EEA trzeba to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz dwie rzeczy: Optymalizacja MIUI i Optymalizacja baterii.

Faktycznie, pisałem o optymalizacji MIUI, jakoś tak od razu o niej pomyślałem i nie zwróciłem uwagi, że chodzi o optymalizację baterii.

W EEA też już nie trzeba. Działa bez wyłączania optymalizacji MIUI. 

Jak instaluję na żony telefonie to zawsze muszę ją wyłączyć a ma stocka. W oficjalnej dystrybucji w Polsce jest chyba tylko wersja EEA mojego telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jak to zainstalować na MI5S ostatnią wersję? Nie mam opcji wyłączenia optymalizacji MIUI

Tylko krok po kroku

 

edit. tego sie nie da zainstalować, po h*j usunęliście optymalizację MIUI kiedyś!!! Jak to włączyć czy coś!!

 

Edytowane przez rradek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zainstalować na MI5S ostatnią wersję? Nie mam opcji wyłączenia optymalizacji MIUI
Tylko krok po kroku
 
edit. tego sie nie da zainstalować, po h*j usunęliście optymalizację MIUI kiedyś!!! Jak to włączyć czy coś!!
 
Pobierz YouTube blue
https://www.apkmirror.com/apk/team-vanced/youtube-vanced-blue/youtube-vanced-blue-14-06-54-release/

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...