Skocz do zawartości

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle


zajec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Orjon napisał:

Na xiaomi.eu ostatnich betach i nowych stable od 20 lutego SAI działa normalnie, można zignorować info w apce. Na innych MIUI trzeba optymalizację wyłączyć.

Mi Youtube Vanced działa w tle z każdym romem. Właśnie teraz słucham już z 2 godziny audio i nie wyłączałem optymalizacji Miui. Nic nie usypia appki, póki chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
2 godziny temu, mini21 napisał:
Dzięki.

Szukam w necie jakiegoś poradnika i póki co - nic.

 

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja tez mam z tym problem na xiaomi.eu. Jesli wylaczy sie optymalizacje miui (nie ma tu takiej możliwości albo nie znalazlem ) sai zainstaluje najnowszy yt vanced. Posilkuje sie starsza wersja ktora zainstalowalem przez moduly magisk.

Edit : faktycznie wersja vanced bez roota dziala i instaluje sie bez problemu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
Twój post zajmuje pół strony. Sprawdzenie pustych linii, nawet jeśli to tapatalk, nie jest takie trudne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Czy jest możliwość aby aplikacja była ustawiona jako domyślna bez root'a? Po wejściu w link od YT wbija w systemową apke. Tylko tego brakuje do szczęścia. 
Chyba nie można. Próbowałem ustawić tak żeby oryginalne yt w ogóle się nie otwierało wciskając na link niestety nic to nie dało.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 7. U mnie jest inna sytuacja, bo ja nie mam YouTube w PixelExperience więc wszystko otwiera mi się w vanced, ale pamiętam, że przy którejś aplikacji miałem ustawienie na ten styl które linki ma otwierać(na globalu). Nie masz częstość takiego?

Screenshot_20200910-181856584.jpg

Screenshot_20200910-181913638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eidur napisał:

Redmi note 7. U mnie jest inna sytuacja, bo ja nie mam YouTube w PixelExperience więc wszystko otwiera mi się w vanced, ale pamiętam, że przy którejś aplikacji miałem ustawienie na ten styl które linki ma otwierać(na globalu). Nie masz częstość takiego?

Gdzie masz taką możliwość ustawienia? ja posiadam wersję 14.21.54 i nie znalazłem takiej opcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie na Mi 9T nie udało się zainstalować ani wersji root ani non root, próbowałem przez SAI wraz z Shizuku, nic z tego. O dziwo, udało mi się w końcu zainstalować MicroG za pomocą apki Root App Deleter (można znaleźć tutaj) - pod przyciskiem Apk Manager (tylko najpierw trzeba mieć ściągniętego MicroG), potem instalacja Vanced już normalnie poszła z poziomu Vanced Managera - bez wyłączania optymalizacji MIUI (oczywiście trzeba mieć roota), zainstalował się w miejsce systemowego YouTuba. Kroki, jakie wykonałem:

1. Instalacja Vanced Manager

2. Próba zainstalowania kolejno: YouTube Vanced i MicroG (manager pobrał instalki)

3. Próba zainstalowania Vanced w trybie root (po błędzie manager zapytał, czy chcę usunąć aktualizacje systemowego YouTube - potwierdziłem, że tak)

4. Uruchomienie apki Root App Deleter i skorzystanie z funkcji Apk Manager, aby zainstalować MicroG

5. Instalacja YouTube Vanced w trybie root z poziomu Vanced Managera - tym razem poszło bez problemu, wersja 15.40.37

 

Jeśli macie problemy z innymi sposobami, warto spróbować tego :)  Prosto i bez zbędnych kombinacji. U mnie zadziałało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...