Skocz do zawartości

Skróty na ekranie blokady


Viciak

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc jeżeli naruszam jakiekolwiek zasady proszę o zamknięcie tematu.

Przechodząc do sedna ... chodzi o to czy mogę w jakikolwiek sposób personalizować skróty znajdujące się na ekranie blokady, czy na chwilę obecną muszę szukać odpowiednich motywów ? 

Głównie chodzi o przesunięcia lewo / prawo - czy mogę sobie sam dodawać skróty np. po lewej stronie będzie latarka, a po prawej coś innego. Na chwilę obecną mam motyw, który na lewej stronie ma latarkę i pilot a na prawej stronie aparat. Ja chciałbym zmienić ten aparat na coś innego - jeżeli się da i np. na lewej stronie usunąć skrót od pilota i dodać coś innego. 

Widziałem, że niektóre motywy mają przesunięcia na ekranie lewo/prawo (o to mi chodzi), a niektóre motywy na ekranie blokady mają wyłącznie przesunięcia w celu odblokowania telefonu lub też wcale nie posiadają tych przesunięć. 

 

Widziałem na forum zapytania odnośnie tych skrótów, ale zero odpowiedzi - chyba, że coś przeoczyłem, jeżeli tak to prosiłbym tylko o nakierowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ogólne: Czy podczas ładowania da się ustawić informację ile zostało (czasu) do końca ładowania ? To też znajduję się na ekranie blokady. Kiedyś raz patrząc na ten ekran mi się pokazywała ta informacja, a raz po prostu napis "ładowanie". Od jakiegoś czasu mam tylko napis "ładowanie", czy da się to zmienić ? 

 

Jeszcze co do tego Ekranu blokady i skrótów ... Możesz mi wytłumaczyć jak mogę łączyć te motywy w tej sekcji własne ? 

Fajnie by było krok po kroku (jeżeli oczywiście możesz, bardzo bym prosił), ponieważ nie jestem jakiś zaawansowany :D

Dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...