ZduneX25

MIUI 8.10.18

Recommended Posts

Mógłby ktoś napisać parę słów o baterii? Poprawili coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Bateria na plus, problem należy w powiadomieniach dźwięków i wiadomości, jest przydzielony jeden dźwięk, system wgrany na czysto 5e723f58f94ddc2fe44b9ac87d8cb732.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Bo tak ma być - i koniec
Wejdź w powiadomienia aplikacji [sms] i w jej uatawieniach daj priorytet pilne i ustaw dźwięk.
Albo alternatywna aplikacja od SMS i w niej dźwięk.

RN5p - whyred

• Like 1

W porównaniu do poprzedniego? Bo siedzę na 8.9.13 i tu bateria bardzo dobrze i nie wiem czy zmieniać

Bateria na +, trzyma bardzo dobrze, jestem pod wrażeniem

a te ikonki powiadomień obok nocza (mi8se) to mają po chwili znikać czy jednak powinny zostać?

U mnie bateria na Mi8 super. Myślałem, że na sierpniowym miałem dobra, ale co ładowanie to lepiej. Na drugim ładowaniu mam 6,5h ekranu i jeszcze 14% baterii. A mógłby ktoś sprawdzić to o co pytałem stronę wcześniej? O te ustawienia SMS/transmisje komórkowe? Bo nie mogę tam wejść by wyłączyć kanał 50 przez co mi pika jak mi zmienia nadajnik xd

Może warto w końcu przejść z stable xiaomieu dobre wypowiedzi o baterii sa w końcu. Ktoś jeszcze potwierdzi duży sot znacznie większy niż na kilku poprzednich wersjach?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

19 minut temu, Voltron napisał:

Może warto w końcu przejść z stable xiaomieu emoji848.png dobre wypowiedzi o baterii sa w końcu. Ktoś jeszcze potwierdzi duży sot znacznie większy niż na kilku poprzednich wersjach?

W MIX 2s też lepiej bateria się sprawuje...

• Like 1

8.10.18 na Xiaomi Mi8

Aktualnie: +18h na baterii w tym 4:40h SoT.  Bateria: 40% - Bomba!

pixlr.jpg

Edited by QBAQ

Mam 8.8.30 chce zainstalować tą wersję co mam zrobić w twrp wipe? A czy działają płatności gogle pay na tym romie?

a tak w ogóle mam mi8

Edited by tombeast

16 minut temu, tombeast napisał:

Mam 8.8.30 chce zainstalować tą wersję co mam zrobić w twrp wipe? A czy działają płatności gogle pay na tym romie?

Też mam taki soft i jeszcze się wstrzymuję .... podejrzewam ze jeszcze z miesiąc ... radzę poczytać we wcześniejszych wątkach gdyż to się wiąże z pełnym wipe. 

W "wycisz o czasie" jest błąd. W rubryce Kiedy gdy ustawia się "W dni robocze" to pokazuje "pon. wt. śr. czw. niedz.",

gdy ustawia się "W weekend" to pokazuje "pt. sob."

Po instalacji wysypały się wszystkie apki. Co do sztuki. Musiałem wszystkie usunąć i na nowo instalować. Poza tym bez problemów jak na razie

5 godzin temu, lenowiec napisał:

W "wycisz o czasie" jest błąd. W rubryce Kiedy gdy ustawia się "W dni robocze" to pokazuje "pon. wt. śr. czw. niedz.",

gdy ustawia się "W weekend" to pokazuje "pt. sob."

ustaw poczatek tygodnia jako poniedzialek, a nie niedziela

Ja przeszedłem tydzień wcześniej. Na początku był ból, ale teraz jest ok. Bateria trzyma bardzo dobrze. Poprawka dotycząca jasności ekranu działa tak sobie, lepiej niż było, ale nadal nie jest dobrze.

Też mam taki soft i jeszcze się wstrzymuję .... podejrzewam ze jeszcze z miesiąc ... radzę poczytać we wcześniejszych wątkach gdyż to się wiąże z pełnym wipe. 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Ma ktoś jakiś sposób jak klawiaturę Xperia dograć do tego romu ? Bo już 20 minut szukam i znalezc nie umiem

Dnia 20.10.2018 o 08:06, Trello napisał:

Na tej wersji nie działa Google Camera. Wróciłem na 8.10.11.
Xiaomi Redmi 4X

Mistrzu, poratujesz linkiem? Mam ten problem a niestety często korzystam z gcam, natomiast nie mogę znaleźć paczki z poprzednią wersją.

10 godzin temu, answerreck napisał:

Mistrzu, poratujesz linkiem? Mam ten problem a niestety często korzystam z gcam, natomiast nie mogę znaleźć paczki z poprzednią wersją.

Wejdź w utworzony przeze mnie temat w dziale Redmi 4X ;) tam znajdziesz odpowiedź.

Pytanie do użytkowników z Mi6 lub innymi telefonami z przyciskami pod ekranem. Czy jak włączycie nawigację gestami, to w aplikacjach gest przesunięcia w górę (powrót do ekranu głównego) oraz gest przesunięcia w górę i przytrzymanie (lista ostatnich aplikacji) wam działa?
Mnie niestety w aplikacjach nie działa a tylko poprawnie funkcjonuje na ekranie głównym. Reszta gestów poprawnie.

Pytanie do użytkowników z Mi6 lub innymi telefonami z przyciskami pod ekranem. Czy jak włączycie nawigację gestami, to w aplikacjach gest przesunięcia w górę (powrót do ekranu głównego) oraz gest przesunięcia w górę i przytrzymanie (lista ostatnich aplikacji) wam działa?
Mnie niestety w aplikacjach nie działa a tylko poprawnie funkcjonuje na ekranie głównym. Reszta gestów poprawnie.

Nie chyba od 2 wersji nie działa mi to

• Like 1

I nikt nie zgłaszał jako błędu. Aż dziwne?

Przy aktualizacji 8.9.20 była informacja, że póki co będą bez gestu home

https://miuipolska.pl/miui-8-9-20/

"Gesty ekranu dla telefonów z przyciskami (nasz dodatek) będą bez gestu home póki co"

• Like 1

Czy miui ma jakikolwiek wbudowany mechanizm przełączania [np. 5minut na godzinę] synchronizacji?
Czy albo włączona albo wyłączona?

Lub, czy jakieś ustawienie oszczędzania/bajerów powoduje taki stan rzeczy?

RN5p - whyred

Było o tym mówione jak wychodziło MIUI8 albo 7, wtedy na en.miui.com było dokładnie opisane jak działają cykle synchronizacji i oszczędzania baterii, nie znajdę tego teraz, ale może ktoś pamięta.

Świta mi, że zamiast ciągłej synchronizacja każdej apki względem jej osobnych ostawień, system miał to grupować i poszczać wspólne synchro wszystkiego. 

• Like 1

Panie i panowie coś takiego pojawiło mi się jakoś 2 dni temu. Jak to usunąć 4d41072d36044da5310c36cfc04bd004.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.