Skocz do zawartości

Brak reakcji telefonu - Fast Boot - Redmi 4A


graszka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Mam Xiaomi 4a od czasu jego wejścia, pół roku po korzystaniu z telefonu włączył mi Fast Boot pierwszy raz i kombinacja klawiszowa zadziałała. Miesiąc później telefon załapał Fast Boot i do tej pory nie działaja żadne skróty klawiszowe podane na forum, telefonu nie wykrywa na żadnym komputerze, Fast Boot wyłącza się tylko wtedy kiedy bateria się wyładuje. Kiedy podłączam telefon do ładowania to ładuje się i kiedy chce go włączyć włącza się fast boot i znów muszę czekać. 

 

Szkoda mi wydanych pieniędzy więc chcę przywrócić go do życia. Nie znam się na programach które mogą go zresetować więc jeżeli znajdzie się ktoś kto mi pomoże i napisze to w miarę zrozumiale dla nowizjusza będę wdzięczna. :)

Edytowane przez graszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dzidexx napisał:

Tzn.

Możesz zgłośnić i sciszyć muzykę?

Przyciski działają, sprawdzałam czy są uszkodzone rozbierajac telefon. Wszystko dziala jak należy. Jak wspomniałam powyżej Fast Boot się włącza po ladowaniu telefonu. Sam z siebie. Przyciski nie mają tutaj na nic wpływu. Telefon jest zadbany, nawet nigdy nie trzymałam go w spodniach żeby przyciski się zepsuły.

 

Próbowałam też go resetowsc klawiszami ale to też nie działa.  No i jak mogę sciszyć lub podglosic muzykę skoro on nie działa i nie mogę nic z nim zrobić? 

Edytowane przez graszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ohara napisał:

Raz piszesz że działają a później że nie?to jak to jest.

Napisałam, że nie działają skróty klawiszowe, czyli, że nie działa kombinacja podana na forach itp. Klawisze same w sobie działają, telefon nie reaguje kiedy się używa czegokolwiek, dlatego zawsze muszę czekać aż się wyladuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...