Jump to content

Brak reakcji telefonu - Fast Boot - Redmi 4A


graszka
 Share

Recommended Posts

Cześć! 

Mam Xiaomi 4a od czasu jego wejścia, pół roku po korzystaniu z telefonu włączył mi Fast Boot pierwszy raz i kombinacja klawiszowa zadziałała. Miesiąc później telefon załapał Fast Boot i do tej pory nie działaja żadne skróty klawiszowe podane na forum, telefonu nie wykrywa na żadnym komputerze, Fast Boot wyłącza się tylko wtedy kiedy bateria się wyładuje. Kiedy podłączam telefon do ładowania to ładuje się i kiedy chce go włączyć włącza się fast boot i znów muszę czekać. 

 

Szkoda mi wydanych pieniędzy więc chcę przywrócić go do życia. Nie znam się na programach które mogą go zresetować więc jeżeli znajdzie się ktoś kto mi pomoże i napisze to w miarę zrozumiale dla nowizjusza będę wdzięczna. :)

Edited by graszka
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dzidexx napisał:

Tzn.

Możesz zgłośnić i sciszyć muzykę?

Przyciski działają, sprawdzałam czy są uszkodzone rozbierajac telefon. Wszystko dziala jak należy. Jak wspomniałam powyżej Fast Boot się włącza po ladowaniu telefonu. Sam z siebie. Przyciski nie mają tutaj na nic wpływu. Telefon jest zadbany, nawet nigdy nie trzymałam go w spodniach żeby przyciski się zepsuły.

 

Próbowałam też go resetowsc klawiszami ale to też nie działa.  No i jak mogę sciszyć lub podglosic muzykę skoro on nie działa i nie mogę nic z nim zrobić? 

Edited by graszka
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, ohara napisał:

Raz piszesz że działają a później że nie?to jak to jest.

Napisałam, że nie działają skróty klawiszowe, czyli, że nie działa kombinacja podana na forach itp. Klawisze same w sobie działają, telefon nie reaguje kiedy się używa czegokolwiek, dlatego zawsze muszę czekać aż się wyladuje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...