Skocz do zawartości

Wyświetlanie połączenia oczekującego


redzis1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyświetlaniem na ekranie połączenia oczekującego tj na poprzednim telefonie jak ktoś dzwonił a prowadziłem rozmowę pojawiało się pyknięcie i wyświetlało się kto dzwoni, obecnie na Mi8 nie mam tego, po zakończeniu rozmowy jedynie przychodzi SMS o próbie połączenia, jakieś pomysły?

po wielu próbach na innych telefonach w tym na jednym xiaomi wydaje mi się że sprawcą jest android 8.1, na 3 moich telefonach z 8.1 problem jest a na innych z androidem 8,0 i w dół wszystko działa jak należy.
proszę użytkowników korzystających z androida 8.0 lub niższego o weryfikację i napisanie czy u was problem jest

Proszę napisać jakie androidy i Miui macie na swoich mi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, redzis1 napisał:

po zakończeniu rozmowy jedynie przychodzi SMS o próbie połączenia, jakieś pomysły?

Może najpierw sprawdź ustawienia przekazywania połączeń, skoro nie masz nawet sygnału dźwiękowego. Prawdopodobnie nie będziesz tam mógł nic zmienić (bo operatorzy nie zawsze na to pozwalają z poziomu telefonu), ale powinieneś w menu telefonu jeszcze mieć zakładkę Połączenie oczekujące. Tam trzeba zaznaczyć Powiadom mnie o nowym połączeniu podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...