Jump to content

Recommended Posts

Piszę do Was z zatrważającym problemem! Korzystam sobie z telefonu, a ten się nagle wyłącza. Włączam ponownie, patrzę na baterię - urządzenie wskazuje 0%. Zdziwiłem się, bo przed tym nagłym wyłączeniem było ok 30%. Wydawało mi się, że albo błędnie pokazywało wcześniej, albo teraz. Telefon cały czas był podłączony do power banka, więc wydało mi się to dziwne, ale to nie jest moje urządzenie, a mojego ojca, więc trudno mi było ocenić czy to wina kabla czy może telefonu. W każdym razie, telefon ładuje się dalej, włączony. Po kilku minutach wyłącza się ponownie, potem znowu to samo. Akurat wracałem do domu, więc chciałem coś ważnego sprawdzić. Nie jest to mój telefon, a telefon ojca. Mój jest w serwisie, a że nie miałem lepszej alternatywy i był mi potrzebny, to pożyczyłem od ojca.

W domu podłączyłem telefon do ładowarki. Lampka przy gniazdku zamiast białego światła, jakie było wcześniej, teraz była czerwona. Po pół godziny ładowania spoglądam na telefon - wciąż 0% i czerwone światło. Zacząłem szukać w internecie czy to normalne, dla mnie średnio. Jedna propozycja pokazywała, by przycisnąć jednocześnie przycisk od podgłaśniania i włączania (na wyłączonym telefonie), aż telefon nie zacznie się ładować. Robiłem tak kilka razy. Światło znikało całkowicie, a zamiast pustej baterii z 0% i błyskawicą pojawiała się bateria z czerwonym paskiem baterii i wtyczką od kabla w środku.

Ładuję ten telefon od przed 20. Teraz czerwone światło miga. Nie mam pojęcia co zrobić. W internetach piszą też "Clear flash", ale nie znam za bardzo Xiami i boję się robić takie rzeczy na nieswoim telefonie. Używałem też innych ładowarek oraz kabli, ale jest tak samo.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...