Skocz do zawartości

0% baterii


krakowskispleen

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę do Was z zatrważającym problemem! Korzystam sobie z telefonu, a ten się nagle wyłącza. Włączam ponownie, patrzę na baterię - urządzenie wskazuje 0%. Zdziwiłem się, bo przed tym nagłym wyłączeniem było ok 30%. Wydawało mi się, że albo błędnie pokazywało wcześniej, albo teraz. Telefon cały czas był podłączony do power banka, więc wydało mi się to dziwne, ale to nie jest moje urządzenie, a mojego ojca, więc trudno mi było ocenić czy to wina kabla czy może telefonu. W każdym razie, telefon ładuje się dalej, włączony. Po kilku minutach wyłącza się ponownie, potem znowu to samo. Akurat wracałem do domu, więc chciałem coś ważnego sprawdzić. Nie jest to mój telefon, a telefon ojca. Mój jest w serwisie, a że nie miałem lepszej alternatywy i był mi potrzebny, to pożyczyłem od ojca.

W domu podłączyłem telefon do ładowarki. Lampka przy gniazdku zamiast białego światła, jakie było wcześniej, teraz była czerwona. Po pół godziny ładowania spoglądam na telefon - wciąż 0% i czerwone światło. Zacząłem szukać w internecie czy to normalne, dla mnie średnio. Jedna propozycja pokazywała, by przycisnąć jednocześnie przycisk od podgłaśniania i włączania (na wyłączonym telefonie), aż telefon nie zacznie się ładować. Robiłem tak kilka razy. Światło znikało całkowicie, a zamiast pustej baterii z 0% i błyskawicą pojawiała się bateria z czerwonym paskiem baterii i wtyczką od kabla w środku.

Ładuję ten telefon od przed 20. Teraz czerwone światło miga. Nie mam pojęcia co zrobić. W internetach piszą też "Clear flash", ale nie znam za bardzo Xiami i boję się robić takie rzeczy na nieswoim telefonie. Używałem też innych ładowarek oraz kabli, ale jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...