Skocz do zawartości

Mi A2 Lite brak dzwonków


bombusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, od kilku dni posiadam mi a2 lite i jestem trochę zaskoczony ponieważ jak chcę wybrać dźwięk np wiadomości sms lub dzwonek połączenia przychodzącego to po wejściu w ustawienia i dzwięk mam np dzwonek telefonu MI, kiedy chcę zmienić i klikam na ten napis to otwiera mi się wybierz katalog i ma do wyboru karta sd lub pamięć wewnętrzna. Moim zdaniem powinno mnie przenosić do jakiejś biblioteki z dźwiękami tak jak to jest w samsungach. 

Czy to jest normalne czy coś jest nie tak z moim a2 lite ?Screenshot_2018-10-15_084858.thumb.jpg.935c4c42f023d6d9a3cce207b5d956cc.jpgScreenshot_2018-10-15_084904.thumb.jpg.25abace3d68f55606fd04180589c02fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra, po dodaniu TC pokazała się opcja wyboru multimediów lub plików dzwiękowych, wcześniej używałem file manager+ i tak chyba zostanie bo juz odinstalowałem TC.

Po dodaniu katalogów  ringtones i notifications i po wrzuceniu do ringtones własnych dzwięków mam je wszystkie razem z tymi systemowymi w " Przechowywanie multimediów"

Wielkie dzięki za pomoc

Moje nastepne pytanie :

Jak przyjdzie sms lub mam nie odebrane połączenie lub nowa wiad na whatsapp to na ikonkach miałem takie dodatkowe informacje a teraz mam tylko na górze w pasku ze jest jakieś powiadomienie a ikony na pulpicie sie nie zmieniaja, cos mogłem przekombinowac bo chyba wcześniej jakies dodatkowe info było wyświetlane, pomożecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytan dodyczących czystego androida, czy można zamienic miejscami ikonki funkcyjne na dole ekranu cofania i listy aplikacji ostatnio używanych (trujkąt z kwadratem) bez instalacji dodatkowej apki?

Po naciśnięciu ikonki ostatnich aplikacji otwiera się lista ale żeby zamknąć wszystkie na raz musze przewinąć wszystkie apki na dół ponieważ napis wyczysc wszystko znajduje sie na samej górze i jest widoczny dopiero po przewinięciu wszystkiego na dół, czy można inaczej je pozamykać jednym kliknięciem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam jeszcze kilka pytan dodyczących czystego androida, czy można zamienic miejscami ikonki funkcyjne na dole ekranu cofania i listy aplikacji ostatnio używanych (trujkąt z kwadratem) bez instalacji dodatkowej apki?

Po naciśnięciu ikonki ostatnich aplikacji otwiera się lista ale żeby zamknąć wszystkie na raz musze przewinąć wszystkie apki na dół ponieważ napis wyczysc wszystko znajduje sie na samej górze i jest widoczny dopiero po przewinięciu wszystkiego na dół, czy można inaczej je pozamykać jednym kliknięciem ?

Nie

Tu masz dźwięki 7424b10748d1d036a6130c2ea3310c6b.jpg

Da się zamknąć wiele (mam 9.0) tam gdzie mam puste miejsce na pasku nawigacyjnym przeciągam do góry i maksymalnie w lewo i czyszczę wszystkie aplikacje to działa na ZWYKŁYM A2 nie wiem jak z A2 „bieda aka. Cebula edyszyn"

 

Wysłane z mojego Mi A² 6/128+ Mi band 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

0e5d95944a4c5deb8923751a200c2bb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cześć, wracam do tematu z prośbą o pomoc. 

Jak wchodzę w ustawienia i wybieram 'Dzwonek telefonu' to wyskakuje mi do wyboru 'Menadżer plików' , 'Pliki dźwiękowe' lub 'Przechowywanie multimediów' ze znaczkime android. 

Doinstalowałem TC, i widzę go też na tej liście ale to nie naprawiło mi problemu. 

Po wyborze 'Przechowywanie multimediów' wyświetla mi jakąś listę dzwonków, ale ani nie mogę ich odsłuchać a po wyborze jakiegokolwiek telefon nie reaguje i nie zapisuje go i wyrzuca ekran do menu głównego (pulpitu).

Po wyborze TC, nie otwiera mi się lista dzwonków, tylko otwierają mi się jakieś katalogi, a w katalogu Ringtones nie mam nic. Ogólnie nie widzę tych dzwonków w żadnym folderze. 

Proszę o pomoc, bo w ogóle nie słyszę dzwonka jak ktoś do mnie dzwoni.

 

Inna kwestia: teraz sprawdzałem i jak ktoś do mnie dzwoni to nie wyświetla mi się połączenie przychodzące ani nie włącza się dzwonek (dodałem dzwonek telefonu w postaci jakiejść MP3, ale i tak nie dzwoni ani nie wyświetla połączenia przcyhodzącego). Jedynie po nieodebranym połączeniu wyskakuje mi powiadomienie o nieodebranym połączeniu.

Jakaś masakra...

Problem rozwiązany - Tryb 'nie przeszkadzać' zapewne wymuszał takie zachowanie telefonu. Niby jest ok teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...